Virš 100 taškų sumetęs Kauno „Žalgiris“ patiesė svečius iš Kėdainių | Kas vyksta Kaune

Virš 100 taškų sumetęs Kauno „Žalgiris“ patiesė svečius iš Kėdainių

Asociatyvi / R. Vilkelio nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (11-2) pasiekė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Antroje mačo dalyje įsibėgėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 102:98 (23:25, 23:32, 37:15, 19:26) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (2-11) ekipą.

Keturis taškus susitikimo pradžioje pelnė Danielius Lavrinovičius, dvitaškį įmetė Dovydas Giedraitis, penkis taškus iš eilės surinko Edmondas Sumneris, o Edgaras Ulanovas pataikė tritaškį – 14:15. Po du taškus pridėjo Kevarriusas Hayesas ir dėjimą atlikęs Rolandas Šmitas, Nedas Montvila smeigė tritaškį, o Keenanas Evansas realizavo du baudų metimus – 23:25.

Po du taškus įsirašė R. Šmitas, E. Sumneris, D. Lavrinovičius ir Laurynas Birutis, K. Evansas pataikė tolimą metimą, o D. Giedraitis dukart taikliai metė iš toli – 40:41. Per likusias keturias kėlinio minutes K. Evansas ir D. Giedraitis surinko po dar tris taškus, tačiau varžovai spurtavo ir kauniečiams jau teko juos vytis – 46:57.

Po pertraukos žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą. R. Šmitas surinko net vienuolika taškų, šešis pelnė K. Evansas, tritaškį smeigė D. Giedraitis ir šeimininkai jau pirmavo – 66:63. Vienuolika taškų pelnė Tomas Dimša, penkis pridėjo E. Sumneris, o D. Lavrinovičius įmetė dar vieną dvitaškį – 83:72.

T. Dimša paskutinį ketvirtį pradėjo dar vienu tritaškiu, o tuomet aštuonis taškus iš eilės surinko L. Birutis – 94:84. K. Hayesas ir T. Dimša taškus rinko nuo baudų metimo linijos, dvitaškiu pasižymėjo N. Montvila, o pergalę baudų metimais įtvirtino R. Šmitas – 102:98.

„Žalgiris“: R. Šmitas 17, T. Dimša 16 (5 atk. kam.), D. Giedraitis 14, K. Evansas 14 (5 rez. perd., 3 per. kam.), E. Sumneris 11 (4 rez. perd.), L. Birutis 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 blk.), D. Lavrinovičius 8 (2 blk.), N. Montvila 5, K. Hayesas 4, E. Ulanovas 3, D. Butka 0.

„Nevėžis-Optibet“: Z. Watermanas 31, S. McNeilas 29, C. Jurgensas 20, C. Ramey 11.