Pakaunėje planuojama kurti salės futbolo komandą – Kas vyksta Kaune

Pakaunėje planuojama kurti salės futbolo komandą

Edgaras Stankevičius su meru Valerijumi Makūnu aptarė futbolo plėtros regione klausimus / KRS nuotr.

Pirmadienį Kauno rajono savivaldybėje apsilankęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičius su meru Valerijumi Makūnu aptarė futbolo plėtros regione klausimus.

Kauno rajonas sparčiai auga, tad palaipsniui didėja ir vaikų susidomėjimas futbolu. „Siekiant apjungti visas futbolo komandas rajone („Hegelmann“ rungtyniauja A lygoje, FK „Garliava“ žaidžia LFF pirmojoje lygoje, Vilkija turi stiprią moterų komandą), sportuojančius vaikus, jaunimą, svarstome galimybes sukurti vieningą futbolo struktūrą pakaunėje“, – mintimis dalinosi LFF prezidentas.

„Aiški sporto struktūra gali padėti užauginti ateities čempionus. Jūsų idėja labai gera ir jeigu futbolo bendruomenė pritars jai, mes ją palaikysime“, – teigė meras V. Makūnas.

E. Stankevičius užsiminė, kad federacija planuoja pakaunėje kurti salės futbolo komandą. „Norime populiarinti salės futbolą ir didinti komandų, žaidžiančių A lygoje, skaičių. Kauno rajonas turi viską, ko reikėtų tokios komandos sukūrimui. Galbūt komanda galėtų susikurti po „Hegelmann“ vėliava ir nuo kito sezono jau rungtyniautų“, – planus atskleidė LFF prezidentas.

Edgaras Stankevičius su meru Valerijumi Makūnu aptarė futbolo plėtros regione klausimus / KRS nuotr.

Kaip pažymima Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, prezidentas su meru kalbėjo ir apie futbolo infrastruktūros plėtrą Kauno rajone.

„Raudondvaryje prasidėjo naujo, vieno didžiausių Kauno rajone stadiono statybos. Darbai vyksta pagal planą ir planuojame, kad stadionas bus įrengtas 2024 m. rudenį“, – pasakojo meras.

Iš viso stadionas turės 1500 sėdimų vietų: 1000 atvirų ir 500 dengtose tribūnose. Teisėjams, žaidėjams ir žurnalistams suplanuotos atskiros zonos. Visa infrastruktūra atitiks reikalavimus, keliamus aukščiausio lygio Lietuvos ir tarptautinėms futbolo varžyboms vykdyti. Be to, jame treniruosis Lietuvos futbolo čempionate Kauno rajonui atstovaujantis „Hegelmann“ futbolo klubas.

LFF prezidentas užsiminė, kad rajone yra didelis poreikis turėti pripučiamą futbolo maniežą, nes sparčiai auga sportuojančių vaikų skaičius ir esamos infrastruktūros trūksta, ypač šaltuoju metų laiku, kuomet lauke žaisti futbolo jau neįmanoma. Meras pažadėjo, kad savivaldybė panagrinės, ar yra galimybių artimiausiu metu pakaunėje pastatyti tokį maniežą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA