„Žalgirio“ jaunimas nokautavo Badalonos „Joventut“ bendraamžius | Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ jaunimas nokautavo Badalonos „Joventut“ bendraamžius

/ „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Vytauto Pliaugos treniruojama Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda iškovojo pirmą pergalę Kauno sporto halėje vykstančiame Eurolygos jaunimo finaliniame turnyre. Kauniečiai rezultatu 69:64 (15:14, 16:22, 19:13, 19:15) įveikė Badalonos „Joventut“ ekipą.

Mantas Laurenčikas įmetė dvitaškį, Justas Stonkus realizavo baudos metimą, o Vytautas Žygas pasižymėjo penkiais taškais – 8:4. Baudos metimą realizavo Kristupas Kepežinskas, Mantas Kočanas įmetė dvitaškį, o M. Laurenčikas kėlinį užbaigė keturiais taškais – 15:14.

Kevinas Šacas ir Nedas Raupelis sumetė dvitaškius, Dovydas Buika taikliai metė iš toli, o V. Žygas surinko penkis taškus – 27:21. Po dar vieną dviejų taškų vertės metimą įmetė N. Raupelis ir M. Laurenčikas, tačiau po prastos atkarpos jau teko vytis varžovus – 31:36.

Po pertraukos savo sąskaitą aštuoniais taškais papildė Aleksas Bieliauskas, dvitaškį įmetė M. Laurenčikas, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo V. Žygas, o J. Stonkus surinko keturis – 46:40. Kėlinio pabaigoje dviem taškais dar pasižymėjo J. Stonkus, o su sirena dvitaškį pataikė ir komandą į priekį vėl išvedė Augustas Navickas – 50:49.

Po du taškus pridėjo M. Laurenčikas ir K. Šacas, keturis iš eilės surinko D. Buika, o A. Bieliauskas realizavo baudos metimą ir įmetė dvitaškį – 61:57. M. Laurenčikas realizavo baudos metimą, D. Buika smeigė tritaškį, o V. Žygas ir Mantas Juzėnas pergalę įtvirtino taikliais baudų metimais – 69:64.

„Žalgiris“: V. Žygas 13, M. Laurenčikas 13 (6 rez. perd., 2 per. kam.), A. Bieliauskas 11 (9 atk. kam., 2 blk.), D. Buika 10 (7 atk. kam.), J. Stonkus 7, N. Raupelis 4, K. Šacas 4 (8 atk. kam.), A. Navickas 2, M. Kočanas 2 (2 per. kam.), M. Juzėnas 2, K. Kepežinskas 1.

„Joventut“: R. Prey 25, C. Martinezas 14, K. Lopezas 13.