Jonučių progimnazijos teritorijoje girtutėlis vyras vaikams surengė bjaurų šou - Kas vyksta Kaune

Jonučių progimnazijos teritorijoje girtutėlis vyras vaikams surengė bjaurų šou

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Trečiadienio rytą Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos mokinius išgąsdino neblaivus vyras. Mokyklos teritorijoje šlaistęsis gerokai apsvaigęs vyras vaikams esą rodė įvairius gestus ir net nusimovė kelnes.

„Gal yra žinoma, kas šiandien vyko prie Jonučių mokyklos Garliavoje? Vaikų teigimu, šalia mokyklos asmuo rodė visokius gestus. Vėliau nusimovė kelnes. Atvykusi policija gaudė jį po kiemą. Čia koks ligonis ar pedofilas, siaučiantis mokyklos kieme? Įdomu, kaip pasielgs policija. Ar jau reikia pradėti bijoti į mokyklą vaikus leisti vienus?

Nes vis pasitaiko, kad tai sumušami vaikai po pamokų vyresnių mokyklos mokinių, tai kabinėjasi kokie pijokėliai. Gal reikia informuoti visuomenę būti budresnius kol neįvyko nelaimė?!“- trečiadienį apie incidentą Jonučių progimnazijos teritorijoje naujienų portalui pranešė skaitytoja.

Į Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnaziją trečiadienio rytą iš tiesų vyko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai.

Kauno apskrities VPK Komunikacijos poskyrio duomenimis, kovo 15 dieną, apie 10.00 val., Garliavoje, Vasario 16-osios gatvėje esančioje ugdymo įstaigos teritorijoje neblaiviam (3,2 prom.) 1979 m. gimusiam vyrui surašytas protokolas pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 484 str. (Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose).

Remiantis ANK, alkoholinių gėrimų ir kitų naudojant spiritą pagamintų svaigalų gėrimas gatvėse, stadionuose, skveruose, parkuose, visų rūšių viešajame transporte, automobilių salonuose ar neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose įžeidžiant žmogaus orumą ir dorovę užtraukia baudą nuo 20 iki 100 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA