Perforatoriaus reikėjo, bet mokėti nenorėjo - Kas vyksta Kaune

Perforatoriaus reikėjo, bet mokėti nenorėjo

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kauno miesto Santakos policijos komisariato (PK) pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Policija prašo atpažinti vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotą vyrą.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, vasario 20 d., apie 16.30 val., Raudondvario plente iš parduotuvės pasisavintas perforatorius „Bosch“. Padaryta turtinė žala siekia apie 300 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK Kauno miesto Santakos PK pareigūnus telefonu 8 700 606 80 arba el. paštu viktorija.palioniene@policija.lt.

Kauno apskrities VPK Kauno miesto Santakos PK pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA