Išangės turinys piliečiui gali kainuoti daugiau nei dešimtmetį kalėjime - Kas vyksta Kaune

Išangės turinys piliečiui gali kainuoti daugiau nei dešimtmetį kalėjime

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras teismui su kaltinamuoju aktu perdavė bylą, kurioje 10 kartų teistas ir šiuo metu laisvės atėmimo bausmę Alytaus pataisos namuose atliekantis R. M. kaltinamas disponavęs labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu, kurias į kalinimo įstaigą bandė prasinešti išangėje.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Marius Venskūnas. Ikiteisminį tyrimą atliko Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriaus pareigūnai, rašoma Lietuvos prokuratūros pranešime žiniasklaidai.

Įtariama, kad kaltinamasis R. M. 2022 m. spalio 22 dieną įsigijo didelį kiekį narkotinių ir psichotropinių medžiagų ir bandė jas persinešti į Alytaus pataisos namų teritoriją.

Bylos duomenimis, asmens kratos metu pareigūnai kūno ertmėse rado į pataisos namus bandytus įsinešti 4 paketus: 1 paketą su kvaišalais, kuriame buvo beveik 13 gramų narkotinių ir psichotropinių medžiagų bei 3 paketus, kuriuose buvo supakuoti 3 mobilieji telefonai, SIM kortelė ir Wi-fi prisijungimo įrenginys.

R. M. pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu (Baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 3 dalis). Už šią nusikalstamą veiką numatomas laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA