Pakeliui į Kauną – vienu „CityBee” mažiau – Kas vyksta Kaune

Pakeliui į Kauną – vienu „CityBee” mažiau papildyta

https://videopress.com/v/131cUNWA

Trečiadienio rytą greta A1 kelio užfiksuotas ant stogo apsivertęs „Ford” markės automobilis, pažymėtas „CityBee” ženklais.

„Vienu „CityBee” mažiau. Žiežmariai”, – „Kas vyksta Kaune” grupėje pranešta apie 11.18 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, eismo įvykis fiksuotas prieš 9 val. ryto.

Policijos atstovai naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” nurodė, kad apie 08.45 val. buvo gautas pranešimas, jog Kaišiadorių rajone, ties Žiežmariais, magistraliniame kelyje, pirminiais duomenimis, dėl slidžios kelio dangos, automobilis „Ford Fiesta”, vairuojamas 1983 metais gimusio vyro, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi.

Anot pareigūnų, vairuotojas nenukentėjo, jam pagalbos neprireikė.

„CityBee” avarija / „Kas vyksta Kaune” grupės nuotr.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad trečiadienio rytą A1 kelyje, ties Milžinų kaimu, įvyko masinė avarija. Skaičiuojama, kad susidūrė apie 15 transporto priemonių.

Eismą sunkina plikledis

9 val. Automobilių kelių direkcijos duomenimis, vidurio ir šiaurės rytų Lietuvoje eismą pagrindiniais keliais sunkina plikledis, ypač sudėtingos sąlygos Kaišiadorių rajone.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos šlapios arba drėgnos, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka provėžoti, slidūs, padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir atkreipti dėmesį į pavojingus kelių ruožus ir sumažinti greitį prieš juos, t. y. sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus.

Šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šilumos iki 3 laipsnių šalčio.

Papildyta 16.05 val.

Justina Matuliauskienė, „CityBee“ vyresnioji komunikacijos specialistė patvirtino, jog jų klientas pateko į eismo įvykį, bei informavo, kad pagal turimus duomenis vairuotojas važiavo leistinu greičiu. Pasibaigus tyrimui, klientas galimai turės atlyginti padarytą žalą.

„Galime patvirtinti, kad 2023 m. sausio 25 d. klientas, vairuodamas „CityBee“ automobilį, pateko į eismo įvykį ir nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies. Klientas pats paskambino policijai ir pranešė apie įvykį.

Kaip ir visuomet bendradarbiaujame su policija, kuri inicijuoja tyrimą. Kol vyksta tyrimas, kliento profilis, laikantis bendrovės vidaus procedūrų, yra užblokuotas. Mūsų sistemos duomenimis, eismo įvykio metu klientas važiavo leistinu greičiu.

Įprastai, klientai prisiima atsakomybę už kelių eismo taisyklių pažeidimus, savo padarytą žalą transporto priemonei ir atsiskaito pagal įstatymų nustatytą tvarką bei mūsų paslaugų taisyklėse ir kainoraštyje numatytas sąlygas.

„CityBee” rūpi klientų ir kitų eismo dalyvių saugumas, tad skatiname atsakingą ir saugų elgesį kelyje. Nuolat primename vairuotojams, kad vairuojant svarbu išlikti dėmesingiems, neviršyti leistino greičio ir atsižvelgti į nuolat kintančias oro ir eismo sąlygas“, – teigė J. Matuliauskienė.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA