Maironio muziejuje vyks susitikimas su rašytoja R. Aškinyte - Kas vyksta Kaune

Maironio muziejuje vyks susitikimas su rašytoja R. Aškinyte

Rašytoja Rasa Aškinytė./ E. Samulionytės nuotr.

Spalio 13 d. Maironio lietuvių literatūros muziejuje  vyks susitikimas su rašytoja Rasa Aškinyte. Apie knygas ir rašymo procesus, apie meilės istorijas ir laimingas pabaigas, apie geštalto psichoterapiją ir praktiką, apie savo senelių namą, kuriame gyvena, ir kur ieškoti tos moters – su autore kalbėsis literatūrologė Agnė Cesiulė.

Šiais metais autorė išleido jau šeštą grožinės literatūros knygą „Penkios istorijos apie meilę su laiminga pabaiga“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2022), jos ankstesni romanai – „Glesum“ (Vaga, 2016), „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ (Vaga, 2013), „Lengviausias“ (Vaga, 2011) – išversti į užsienio kalbas, romanas „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ pripažintas geriausia 2014 metų knyga suaugusiems, o 2017 metais J. Paukštelio literatūrine premija apdovanotas romanas „Glesum“. Tačiau Rasos Aškinytės bibliografijos sąraše be grožinės literatūros yra ir knygų vaikams, ir vadovėlių, ir mokslinių veikalų.

Nuo paauglystės gyvenusi Vilniuje, studijavusi istorijos bakalauro ir filosofijos magistro studijose bei etikos didaktikos doktorantūroje, dabar vasaromis Rasa Aškinytė gyvena kaime, nuotoliniu veda psichoterapijos sesijas, dėsto universitete, rašo knygas, dažo seno namo kambarius, prižiūri sodą ir Facebook paskyroje aktyviai transliuoja kasdienio gyvenimo tekstus su prierašu „Cherchezlafemme ir rasi kaime“.

Renginys vyks spalio 13 d. 18 val., bilieto kaina – 2 eurai (studentams, moksleiviams taikomos nuolaidos, senjorams – įėjimas nemokamas).

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA