E. Ulanovas „Žalgiryje“ turi naujas pareigas: tikiuosi, visam sezonui – Kas vyksta Kaune

E. Ulanovas „Žalgiryje“ turi naujas pareigas: tikiuosi, visam sezonui

DELFI nuotr.

Pasiruošimą naujajam sezonui tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ilgai nesvarstė, kas turėtų bent jau laikinai, iki susirenkant visiems komandos žaidėjams, tapti kapitonu. Šios pareigos suteiktos ilgamečiam komandos žaidėjui ir kauniečiui Edgarui Ulanovui.

Dar vienerius metus su „Žalgiriu“ pradedantis E.Ulanovas tapo pirmuoju naujojo sezono žalgiriečiu, apsilankiusiu #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje. Su „Žalgiris TV“ laidų vedėju ir krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku bendravęs puolėjas dalijosi įspūdžiais apie pasiruošimą sezonui, komandos sudėtį ir kitus dalykus. Antroje tinklalaidės dalyje, skirtoje „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams, žaidėjas atsakė į šūsnį sirgalių klausimų.

„Kažkiek tikėjausi kapitono pareigų, kad taip gali būti. Tikiuosi, kad jos liks man visam sezonui, nes jau mėtytis nebesinori. Jeigu darai, tai jau iki galo. Sulauksime trenerio ir visų žaidėjų ir tikiuosi, kad liksiu kapitonu iki sezono pabaigos“, – kalbėjo E.Ulanovas.

Su kitais žalgiriečiais E.Ulanovas jau spėjo gerokai apšilti kojas ikisezoninių treniruočių procese, o komanda sužaidė dvejas rungtynes, kuriose iškovojo pergales. Pasiruošimą naujam sezonui „Žalgiris“ pradėjo be Latvijos ir JAV rinktinėje žaidusių Rolando Šmito ir Tylerio Cavanaugh, kurie jau prisijungė prie komandos, bei vis dar su Lietuvos rinktine Europos čempionate dalyvaujančių trenerių štabo atstovų ir žaidėjų – Luko Lekavičiaus, Arno Butkevičiaus ir Igno Brazdeikio.

„Tų ikisezoninio pasiruošimo patirčių esu turėjęs įvairių. Pačiam yra tekę grįžti iš rinktinės į komandą. Ir jokio stebuklo nenutiko. Iš labai jaunų žaidėjų turėsime Motiejų Krivą ir Liutaurą Lelevičių. Kiti – nėra veteranai, bet ir ne tokie jauni, kad nežinotų, kaip su viskuo tvarkytis. Tad problemos nebus. Treneris Gintaras gerai tvarkosi.

Matosi iš jo trykštanti energija, kuri persiduoda mums treniruotėse. Aišku, norėtųsi turėti visus žaidėjus, bet su kiekviena diena jų pasijungs daugiau. Ne vieni tokie mes esame tokioje situacijoje. Problemų nematau. Gaus šansą jaunimo komandos žaidėjai. Galės save parodyti ir jie“, – problemos ruošiantis sezonui su mažesnėmis pajėgomis nematė E.Ulanovas.

Puolėjas treniruotėje ir ikisezoninių dvikovų cikle jau spėjo susipažįsti su komandos naujokais – Keenanu Evansu, Kevarriusu Hayesu, R.Šmitu bei į komandą sugrįžusiais – Laurynu Biručiu ir Tomu Dimša. Vertindamas surinktą „Žalgirio“ sudėtį, E.Ulanovas džiaugėsi naujai suformuotu komandos veidu.

„Šiemet surinkta gera komanda. Įdomios pavardės. Dabar kalbame, kas yra „popieriuje“, sunku pasakyti, kaip viskas susilipdys. Visgi aš esu patenkintas. Kiekvienas turime savo nuomonę prieš sezoną, kokius žaidėjus galime paimti, bet, apskritai, esame gerai susikomplektavę. Rolando atėjimas yra labai geras, pas mus atvyksta Iggy.

Galvoju, kad jam mes galime būti stotelė, padėsianti jam grįžti į NBA. Jis mūsų komandoje galės puikiai integruotis į europinį krepšinį. Jis pažįsta trenerį, daug lietuvių sups jį. Mes jį palaikysime ir suteiksime šansų parodyti save. Jis turės suprasti, kad lengva Eurolygoje nebus, – tikino žalgirietis. – Keenanas „Maccabi“ klube buvo šešėlyje. Kevarriusas mums duos daug su savo energija, plius jis jau turi patirties Eurolygoje. Dovydo pasirašymas irgi yra tikrai geras, jaunas žaidėjas, kuris savo pozicijoje Lietuvoje yra TOP-5 ar TOP-3 žaidėjas.

„Žalgiryje“, aišku, reiks viską įrodyti iš naujo. Arnas įneš energijos gynyboje, ko mums trūko pernai. Laurynas grįžta alkanesnis, jau žaidęs „Žalgiryje“, antras įėjimas tikėkimės bus geresnis. Ir jam čia nebus paarasta, konkurencija nemaža, Eurolyga – ne juokas, o ir M.Krivas pasijungė, kad pridėtų konkurencijos tarp vidurio puolėjų.“

Tinklalaidės su E.Ulanovu klausimų-atsakymų dalį jau dabar gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA