Pavogtas oro kondicionierius atvedė prie dar didesnio "lobio": kauniečius kviečia atpažinti savo daiktus - Kas vyksta Kaune

Pavogtas oro kondicionierius atvedė prie dar didesnio „lobio“: kauniečius kviečia atpažinti savo daiktus

Kauno apskr. VPK nuotr.

Rugpjūčio 21 d., sekmadienį, apie 11.40 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos policijos pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie, kaip įtariama, bandė pasisavinti oro kondicionierių.

Šeštadienį, rugpjūčio 20 d., apie 13.05 val. Kaune, S. Žukausko g., esančios įmonės pavogtas oro kondicionierius „Cliver“. Padaryta turtinė žala siekia apie 6000 eurų. Vykdant įtariamųjų paiešką, sekmadienį, rugpjūčio 21 d., apie 11.40 val. policijos pareigūnai sulaikė du kauniečius.

Kaip rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai, vyrai jau yra žinomi policijos pareigūnams už anksčiau padarytas panašias nusikalstamas veikas. Atliekant kratą įtariamojo namuose, rasti įvairūs daiktai, kurie kaip įtariama, buvo pavogti anksčiau.

Asmenys, atpažinę savo galimai pavogtus daiktus, prašomi kreiptis į Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnus tel. 8 700 62 782 arba rašyti el. paštu lina.blazeniene@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA