Netikėtas posūkis Mios sumušimo byloje – Kas vyksta Kaune

Netikėtas posūkis Mios sumušimo byloje

delfi.lt 2022/07/29 16:37
/ DELFI nuotr.

Atlikėjos Mios Pilibaitytės byloje dėl sumušimo – netikėtas posūkis. Penktadienį Kauno prokuroras pranešė, kad ikiteisminis tyrimas galimai bus nutrauktas.

Naujienų portalui lrytas.lt Kauno prokuroras Evaldas Tarasevičius pranešė, jog sprendimas šiuo metu priiminėjamas.

„Nežinau, ar spėsiu tai padaryti šiandien. Planuoju ikiteisminį tyrimą nutraukti“, – minėtam portalui teigė E. Tarasevičius.

Delfi primena, kad balandžio mėnesį viename Kauno viešbučių užfiksuotas smurtinis incidentas, kurio centre, „Delfi“ žiniomis, atsidūrė garsi šalies dainininkė Mia Pilibaitytė. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Balandžio 29 d. apie 13.40 val. Kaune, Mickevičiaus g. esančiame viešbutyje, vyras (gim. 1987 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1983 m.). Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d. (dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo), kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokuroras E. Tarasevičius.

„Delfi“ žiniomis, auka tapo žinoma atlikėja Mia, o smurtu prieš moterį įtariamas asmuo po sulaikymo buvo apklaustas.

Tiesa, jo pozicijos bei šio poelgio motyvų ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras neviešina. „Šiam asmeniui skirta kardomojo priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti“, – patikslino Kauno apygardos prokuratūros atstovė spaudai Tautvilė Merkevičiūtė.

Kokius sužalojimus patyrė moteris – taip pat nėra skelbiama. Koks sveikatos sutrikdymas galėjo būti įvykdytas: nežymus, nesunkus, ar sunkus, nustatys teismo medicinos ekspertai.

Nuo jų verdikto priklausys ir smurtautojui gresianti atsakomybė. Oficialiai nepatvirtintais duomenimis, smurtu įtariamas asmuo jau yra turėjęs reikalų su teisėsauga – praeityje buvo teistas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA