Sulaikymas „Hesburger“ aikštelėje: suguldė visus – Kas vyksta Kaune

Sulaikymas „Hesburger“ aikštelėje: suguldė visus papildyta

Muravos sankryžoje kauniečiai užfiksavo sujudimą, kai policijos pareigūnai sulaikė kelis asmenis, buvusius „Hesburger“ greito maisto stovėjimo aikštelėje. Kodėl asmenys sulaikyti – kol kas neaišku.

„Įdomu būtų sužinot. Muravos „Hesburgeris“ 19.25 val. Suguldė visus kriminalistai ir išsivežė“, – rašė skaitytojas, pasidalijęs sulaikymo vaizdo įrašu.

„3 ar 4 žmones sulaikė. Sufotkino mašinas ir išvažiavo“, – teigė incidentą matęs kaunietis.

Papildyta birželio 16 dieną 08.10 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, birželio 14 dieną apie 16.30 val. nepažįstami asmenys iš vyro apgaulės būdu išviliojo 3900 eurų. Vakar, birželio 15 d., apie 19.15 val. Kaune, Savanorių prospekte, sulaikyti du 1999 ir 1990 metais gimę vyrai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA