Laisvės alėjoje sudegė daugiabučio priestatas – Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjoje sudegė daugiabučio priestatas

Skaitytojo nuotr.

Trečiadienio vakarą pačiame Kauno centre darbavosi ugniagesiai gelbėtojai ir pareigūnai. Pranešama apie sudegusį Laisvės alėjos daugiabučio priestatą.

„Apie 20.30 val. Laisves al., ties Mickevičiaus g. sankryža, buvo suvažiavę spec. tarnybos. Gaisrinė, tarsi, ieškojo kažko ant stogo“, – trečiadienio vakarą pranešė skaitytoja.

Liudininkų teigimu, miesto centre darbavosi 4 ugniagesių brigados bei pareigūnai.

Kaip paaiškėjo, gegužės 11 d. apie 19.26 val. Laisvės al. sudegė gyvenamojo daugiabučio medinis priestatas. Pirminė gaisro priežastis – pašalinis ugnies šaltinis.

Policijos departamento duomenimis, turto savininkas ir nuostolis nustatinėjami. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. – Turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA