Ieškomas pirmadienį į namus Kaune negrįžęs vyras – Kas vyksta Kaune

Ieškomas pirmadienį į namus Kaune negrįžęs vyras atnaujinta: vyras atsirado

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai vykdė 1966 metais gimusio R. B. paiešką. Penktadienį pranešta, kad vyras atsirado.

R. B. gegužės 9 dieną, pirmadienį, apie 15.00 val. išėjo iš namų Kaune, Pramonės prospekte, ir nebegrįžo, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Dingęs vyras apie 180 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, tamsių trumpų plaukų, su ūsais. Išeidamas iš namų galėjo vilkėti mėlynos spalvos džinsinį švarką, dryžuotą megztinį, mūvėti mėlynos spalvos džinsus ir avėti juodos spalvos sportinę avalynę.

Asmenų, žinančių R. Barkausko buvimo vietą, jį mačiusių ar galinčių suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, policija prašo kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 64800, 8 700 60600 el. p. raminta.dickiene@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Papildyta gegužės 13 dieną 09.09 val.

Penktadienio rytą Kauno apskr. VPK pranešė, kad ieškotas vyras atsirado. „Ieškotas vyras vakar vakare sugrįžo į namus. Dėkojame visiems už pagalbą.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA