Šventinio savaitgalio metu Kauno pareigūnai sustabdė pusšimtį neblaivių vairuotojų – Kas vyksta Kaune

Šventinio savaitgalio metu Kauno pareigūnai sustabdė pusšimtį neblaivių vairuotojų

Asociatyvi / Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, balandžio 11 – 18 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 477 greičio viršijimo atvejus.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, šį kartą savaitės lakstūnas fiksuotas savaitės viduryje – trečiadienį, balandžio 13 d. apie 11.40 val. Kauno r., magistralėje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, automobilisBMW 530“, vairuojamas pradedančiojo vairuotojo (g. 2001 m.), magistralėje, kur leistinas važiavimo greitis pradedančiajam vairuotojui – 80 km/h, važiavo 152 km/h greičiu. Automobilio vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Šventinio savaitgalio metu Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kauno, Kėdainių ir Jonavos miestuose ir rajonuose patikrino apie 7,5 tūkst. transporto priemonių.

Šeštadienį Jonavos rajone išaiškinti penki neblaivūs vairuotojai (0,91 prom., 0,68 prom., 0,54 prom., 1,08 prom. ir 0,20 prom. (pradedantysis vairuotojas)).

Sekmadienio rytą Kėdainių rajone išaiškinti penki neblaivūs vairuotojai (0,64 prom., 0,61 prom., 0,70 prom., 0,55 prom., 0,86 prom.), o Jonavos ir Kauno rajonuose išaiškinti dar septyni neblaivūs vairuotojai (0,44 prom., 0,57 prom., 0,57 prom., 0,58 prom., 0,91 prom., 0,81 prom., 2,00 prom.). Savaitgalį vykdytų priemonių metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų KET pažeidimų, tarp kurių penki vairuotojai vairavo transporto priemones neturėdami teisės jų vairuoti, trys vairuotojai vairuodami transporto priemones ranka naudojosi mobiliojo ryšio telefonu ir kt.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 18 neblaivių automobilių vairuotojų. Tačiau bendras visų Kauno apskr. VPK policijos pareigūnų fiksuotas skaičius dar „iškalbingesnis“ – vien šventinį savaitgalį (šeštadienį, sekmadienį ir pirmadienį) apskrityje pradėta net 16 ikiteisminių tyrimų dėl neblaivių vairuotojų (7 iš jų – Kauno mieste).

Taip pat po ilgojo savaitgalio Kauno apskrityje pradėtos ir 33 administracinės teisenos (10 iš jų Kauno mieste) dėl neblaivių vairuotojų: 28 – dėl vairavimo išgėrus, dar 3 vairuotojai vairavo ne tik neblaivūs, bet ir neturėjo teisės vairuoti transporto priemonių bei 5 nustatyti vairuotojai išgėrę prie vairo sėdo jau ne pirmą kartą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA