Jaunoji čiuožėja iš Kauno iškovojo vietą pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionato finale – Kas vyksta Kaune

Jaunoji čiuožėja iš Kauno iškovojo vietą pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionato finale

Lietuvos čiuožimo federacijos nuotr.

Šiuo metu Taline (Estija) vyksta 2022 m. pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame tarp 43 dailiojo čiuožimo atstovių varžosi ir Lietuvos atstovė šešiolikmetė Jogailė Aglinskytė (tr. Dmitrijus Kozlovas, Kauno sporto mokykla „Startas“).

Po puikiai ir be klaidų atliktos trumposios programos J. Aglinskytė užėmė 23 vietą, surinkdama 51,76 taško, ir pateko į finalą, kuriame varžysis 24 sportininkės, skelbiama Lietuvos čiuožimo federacijos pranešime.

Pažymėtina, kad šią programą sportininkei statė šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Jogailės Aglinskytės be galo muzikaliai atliktas pasirodymas neliko nepastebėtas ir pagal programos komponentus ji užėmė 13-tą vietą tarp 43 čiuožėjų. Prieš išvykdamas į savo treniruočių bazę Monrealyje (Kanada) šokėjas ant ledo Saulius Ambrulevičius labai padėjo jaunajai čiuožėjai pasiruošti šiam čempionatui.

Džiugi žinia, kad patekdama į finalą, Jogailė Aglinskytė iškovojo galimybę Lietuvos atstovams ateinantį sezoną dalyvauti net penkiuose pasaulio jaunimo Grand Prix etapuose.

Rytoj 15:45 val. 24 dailiojo čiuožimo atstovės atliks savo laisvąsias programas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA