NKC tęsia akciją: pasiskiepyti nuo COVID-19 bus galima Kauno „Akropolyje“ – Kas vyksta Kaune

NKC tęsia akciją: pasiskiepyti nuo COVID-19 bus galima Kauno „Akropolyje“

NKC nuotr.

Nacionalinis kraujo centras (NKC) tęsia vakcinacijos turą didžiausiuose šalies prekybos ir pramogų centruose. Jau rytoj, sausio 4 dieną, pasiskiepyti nuo koronaviruso (COVID-19) bus galima Kauno „Akropolyje“. Čia be išankstinės registracijos pasiskiepyti bus galima „Comirnaty“ vakcinomis suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų bei tą pačią dieną pratęsti galimybių pasą (gpasą).

Kaip rašoma NKC pranešime žiniasklaidai, rytoj gyventojai kviečiami skiepytis Kauno „Akropolyje 11.00-16.00 val. Įrengtame mobiliame vakcinacijos punkte bus galima pasiskiepyti be išankstinės registracijos sustiprinančiąja trečiąja vakcinos doze, taip pat pirmomis bei antromis dozėmis.

Visi suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų bus skiepijami kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurta vakcina „Comirnaty“, kuria vakcinuotis gali ir vaikai nuo 12 metų. Atvykstant būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, kad NKC sveikatos priežiūros specialistai galėtų suvesti reikiamą informaciją į duomenų bazę ir tą pačią dieną pratęsti „gpaso“ galiojimą.

NKC direktoriaus Daumanto Gutausko teigimu, vakcinacijos turo startas per didžiausius šalies prekybos centrus, kurį pradėjo prieš Naujuosius metus Vilniaus „Akropolyje“, pasiteisino ir sulaukė palankių gyventojų vertinimų.

Vakcinacija prekybos centre / NKC nuotr.

„Žmonėms tai – labai patogu ir greita, nes atvykus įsigyti reikiamų prekių ar praleisti laiką su šeima, draugais bei stabtelėjus keliolikai minučių mobilioje NKC vakcinacijos vietoje galima pasiskiepyti ir pratęsti „gpasą“.

Padedame žmonėms taupyti laiką ir stengiamės vakcinas atvežti kuo arčiau, kad būtų kuo mažiau rūpesčių. Džiaugiamės, kad prie šios socialiai atsakingos iniciatyvos prisijungė didžiausi prekybos centrai sostinėje ir didmiesčiuose. Jei bus poreikis, neabejotinai ir po kelis kartus vyksime į tuos pačius prekybos centrus, kad tik norintiems pasiskiepyti būtų paprasčiau“, – sako D. Gutauskas.

Pasak jo, sausio mėnesį bus ir daugiau NKC mobilios komandos išvykų į didžiausius prekybos ir pramogų centrus – šiuo metu derinamos išvykų datos ateinančioms savaitėms, apie kurias bus paskelbta viešai artimiausiu metu. Šią savaitę be Kauno skiepijimo akcija vyks Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) vadovas Mindaugas Statulevičius džiaugiasi, kad šios socialiai atsakingos iniciatyvos startas buvo ne tik sklandus, bet ir pasiteisinęs – 111 pasiskiepijusių per 5 valandas.

„Dabar vakcinacijos turas plėsis į kitus didžiuosius prekybos centrus kituose miestuose. Prekybos centrų administracijos ieško optimalių techninių sprendimų, kurie užtikrintų patogų vakcinacijos procesą norintiems pasiskiepyti bei gauti „gpasą“, – sako M. Statulevičius.

Ši iniciatyva įgyvendinama bendradarbiaujant su LR Vyriausybe, Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), kuri vienija didžiuosius šalies prekybos centrus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA