Antradienio rytą dalis kauniečių ir vėl liko be elektros – Kas vyksta Kaune

Antradienio rytą dalis kauniečių ir vėl liko be elektros papildyta: be elektros buvo apie 5 tūkst. namų ūkių

Asociatyvi / R. Tenio ir ESO nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas

Antradienio rytą Romainių, Šilainių ir Vilijampolės mikrorajonų gyventojai pasitiko tamsoje, sutriko elektros tiekimas.

„Romainiai, dalis Šilainių ir Vilijampolės skendi tamsoje. Elektra dingo apie 7.50 val.“, – antradienio rytą praneša Romainių gyventojai.

Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) duomenimis, gedimų šalinimas truks apie 2 val., kai kuriems elektros tiekimas atstatytas vos per 30 min.

„Kažkaip pastaruoju metu jau per dažnai dinginėja ta elektra, nebuvo tokio mėnesio, kad elektra nedingtų bent kelis kartus. Atrodo, juk ne miške gyvenam, o Kauno mieste“, – apmaudą liejo kauniečiai.

Elektros gedimai Kaune / ESO nuotr.

Papildyta 10.19 val.

Kaip naujienų portalui komentavo ESO Ryšių su visuomene projektų vadovas Paulius Kalmantas, bet elektros Kaune antradienio rytą buvo apie 5 tūkstančiai namų ūkių.

„Gedimo priežastis – 10kV požeminio elektros kabelio gedimas. Dėl jo su elektros tiekimo nutrūkimais susidūrė šiek tiek mažiau nei 5 tūkst. namų ūkių, tačiau ESO darbuotojų greitos reakcijos dėka beveik visiems jiems elektros tiekimas atstatytas vos per pusę valandos“, – teigė P. Kalmantas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šv. Kūčių vakarą be elektros liko Eigulių, Zuikinės, Vaišvydavos gyventojai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA