Tiesiogiai iš Rotušės aikštės: įžiebta pagrindinė Kauno Kalėdų eglė – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Tiesiogiai iš Rotušės aikštės: įžiebta pagrindinė Kauno Kalėdų eglė

Gražiausioms metų šventėms jau ne už kalnų, „Kas vyksta Kaune“ kviečia virtualiai prisijungti prie Kauno eglės įžiebimo. Nors patekti į Rotušės aikštę nebus galima, visą šventę tiesiogiai galėsite stebėti čia portale. Transliacijos pradžia – 17 val.

Kaip pasakojo savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė, šventėje netrūks įžymiausių Lietuvos atlikėjų, kurie pasirodys dvejuose Kauno vietose.

„Koncerte pasirodys žinomi atlikėjai: Iglė, Ieva Zasimauskaitė, Rafailas Karpis, visame renginyje gros Leonas Somovas. Visų atskleisti nenoriu, kad pamatytumėte transliacijos metu, pasirodys ir Egidijus Dragūnas. Vienintelis išskirtinumas šiemet – kad koncertas skirtas tik televizijai, todėl miestiečius raginame šiltai stebėti įžiebimą iš namų, juolab, kad koncerto filmavimai vyks dviejose miesto vietose“, – kalbėjo ji.

Dalis filmavimų vyks Rotušės aikštėje, už tai visą įžiebimo dieną čia bus ribojamas eismas. Įvažiavimai bus užtverti, čia negalės patekti automobiliai, numatyta riboti ir pėsčiųjų patekimą į aikštę.

Kauno Kalėdų eglutė Rotušėje

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA