Policija ieško Vilijampolės parduotuvėje nufilmuoto veikėjo – Kas vyksta Kaune

Policija ieško Vilijampolės parduotuvėje nufilmuoto veikėjo

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno pareigūnai prašo miestiečių pagalbos atpažįstant ir surandant Vilijampolėje užfiksuotą asmenį. Šiame mikrorajone esančioje parduotuvėje vasaros pabaigoje pasikėsinta įvykdyti vagystę, taip pat prieš apsauginį pakelta ranka.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet rugpjūčio 18 d., apie 18.30 val., A. Stulginskio gatvėje esančiame prekybos centre, siekiant įvykdyti vagystę, prieš apsaugos darbuotoją buvo panaudota jėga.

Kaip nurodoma policijos pranešime, vaizdo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Pareigūnų ieškomas vyras / Kauno apskrities VPK nuotr.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK Santakos policijos komisariatą telefonu 8 700 60683 arba rašyti el. p. justina.lapene@policija.lt.

Kauno apskrities VPK Kauno m. Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str., dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA