Kauno VMI primena: nukentėjusiems nuo COVID-19 ši savaitė paskutinė sumokėti nepriemokai be delspinigių – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Kauno VMI primena: nukentėjusiems nuo COVID-19 ši savaitė paskutinė sumokėti nepriemokai be delspinigių

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad nuo COVID-19 nukentėjusios įmonės ir gyventojai, kuriems taikomos mokestinės pagalbos priemonės, nepriemoką, susidariusią iki š. m. rugpjūčio 31 d., dar gali sumokėti be delspinigių iki spalio 31 d. Pasitikrinti savo mokesčių nepriemoką ir ją sumokėti galima prisijungus prie Mano VMI. Tuo atveju, kai mokesčių mokėtojas susiduria su finansiniais sunkumais, jis turėtų kreiptis į VMI su prašymu sudaryti mokestinės paskolos sutartį su palūkanomis.

Šiuo metu Kauno mieste ir rajone mokesčių nepriemoką, kuriai dar taikomos mokestinės pagalbos priemonės, turi 1,5 tūkst. įmonių (7,38 mln. eurų), 2,5 tūkst. gyventojų, vykdančių individualią veiklą (690 tūkst. eurų), taip pat 12,3 tūkst. gyventojų, nevykdančių veiklos (1,91 mln. eurų), rašoma Kauno AVMI pranešime.

„Apie mokesčių sumokėjimo terminus VMI primena asmeniškai per Mano VMI ar automatiniais skambučiais“ – sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, jog dalis mokesčių mokėtojų, kurie prieš mėnesį sulaukė VMI priminimų, sureagavo ir nepriemoką sumokėjo arba išdėstė, o likusieji turėtų tai padaryti šią savaitę.

Laiku nesumokėjus turimos mokestinės nepriemokos, taip pat nesikreipus dėl mokestinės paskolos sudarymo su palūkanomis, po spalio 31 d. bus pradėti skaičiuoti delspinigiai, vykdomos standartinės išieškojimo procedūros.

Konsultacijas dėl mokestinės paskolos sudarymo bei kitais mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777, taip pat pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA