Šv. Gertrūdos gatvėje bus keičiama eismo tvarka – Kas vyksta Kaune

Šv. Gertrūdos gatvėje bus keičiama eismo tvarka

Asociatyvi / D. Biržiečio nuotr.

Finišo tiesioji nusimato Šv. Gertrūdos gatvės tvarkymo darbuose, čia jau nubraižytos ir eismo linijos, tačiau jos papiktino vietinius gyventojus, esą neliko punktyrinių linijų leidžiančių įsukti į kiemus. Savivaldybė įvykusį nesusipratimą linkusi spręsti taikiai.

„Naujai išasfaltuotos Šv. Gertrūdos gatvė ilgai nedžiugino. Vos kelininkai subraižė naujas juostas – supratome, turime keblumų sukti į kairę pusę, nes kelininkai panaikino prieš tai buvusią punktyrinę liniją. Ir tai visiškai nėra logiška kadangi šioje vietoje avaringumo susijusios su automobilių sukimu ten nebuvę arba buvo labai mažai.

Kitas absurdiškas dalykas, jog Šv. Gertrūdos g. 3 gyventojų namo kiemui, kuris talpina viso labo iki 7 automobilių, buvo nupaišyta punktyrinė linija, kai Šv. Gertrūdos g. 5, 7 bei Vilniaus g. 35,37,39,41 namų gyventojai ir įmonės dirbančios čia kažkodėl buvo pamiršti. O šių namų kiemuose stovi iki 30 automobilių“, – situaciją nupasakojo šioje vietoje įsikūrusios įmonės atstovas.

„Suprantame jog tai yra paprasčiausia klaida, kurią visų gyventojų ir įmonių įsikūrusių šiuose pastatuose vardu prašome, šį nesusipratimą paaiškinti“, – prašė jis.

Keis eismo tvarką

Situaciją pakomentavo Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

„Šv. Gertrūdos gatvėje fiksuojamas gana didelis eismo intensyvumas. Sprendimas priimtas siekiant mažinti kairinių posūkių skaičių netoli sankryžų, taip ne tik užtikrinant didesnį transporto pralaidumą, bet ir visų eismo dalyvių saugumą. Įvertinus gyventojų prašymus, papildomi punktyriniai žymėjimai, kurie leis kairiuosius posūkius, bus įrengti ties Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros aikštele ir ties Šv. Gertrūdos g. 7 kiemo bromu“, – teigė M. Matusevičius.

Keičiama eismo tvarka Šv. Gertrūdos gatvėje / KMS nuotr.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA