Melagingus vakcinacijos duomenis pateikę asmenys sulaukė bausmių – Kas vyksta Kaune

Melagingus vakcinacijos duomenis pateikę asmenys sulaukė bausmių

Asociatyvi / Vidaus reikalų ministerijos nuotr.

Už melagingą informaciją, siekiant gauti skiepijimosi dokumentą, nubausti du žmonės.

Kaip ketvirtadienį pranešė prokuratūra, ikiteisminis tyrimas užbaigtas baudžiamuoju įsakymu. Vienas asmuo nubaustas viešaisiais darbais – jis pusę metų privalės neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui, o kitam skirta tūkstančio eurų bauda.

„Kadangi kaltinamieji visiškai prisipažino padarę nusikalstamą veiką, kurios padarymu buvo kaltinami, ir jų byla išnagrinėta priimant baudžiamąjį įsakymą, todėl, kaip įstatyme ir numatyta, abiems paskirta bausmė buvo sumažinta vienu trečdaliu“, – nurodoma pranešime.

Prokuratūros teigimu, A. Š., siekdamas gauti kitam asmeniui vakcinaciją patvirtinantį dokumentą, sveikatos priežiūros centre melagingai prisistatė esantis L. A. ir medicinos darbuotojams pateikė L. A. išduotą skiepų taloną, reikalingą vakcinacijai.

L. A. kaltinamas padaręs baudžiamąjį nusižengimą, kuomet siekdamas sau įgyti vakcinaciją patvirtinantį dokumentą, padavė jo vardu išduotą skiepų taloną A. Š. ir tokiais bendrais veiksmais su A. Š. pateikė medicinos įstaigos darbuotojams melagingą informaciją.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA