Kuršių mariose pasieniečiai išgelbėjo į žvejų tinklus įsipainiojusį kaunietį – Kas vyksta Kaune

Kuršių mariose pasieniečiai išgelbėjo į žvejų tinklus įsipainiojusį kaunietį

VSAT nuotr.

Neringos užkardos pasieniečiai išgelbėjo kaunietį burlentininką, kuris Kuršių mariose toli nuo kranto įsipainiojo į žvejų tinklus, atsidūrė vandenyje ir nebegalėjo pajudėti.

Trečiadienį popiet Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Neringos pasienio užkardos pareigūnai iš Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro gavo pranešimą apie tai, kad Kuršių mariose ties Preila į žvejų tinklus įsipainiojo žmogus.

Jis plaukiojo burlente ir įvykus nelaimei telefonu pasiprašė pagalbos, rašoma VSAT pranešime žiniasklaidai.

Greitaeigis kateris „Boomeranger“ / VSAT nuotr.

Iškart į nurodytą vietą buvo išsiųstas Neringos pasienio užkardos greitaeigis kateris „Boomeranger“. Netrukus jo įgula Kuršių mariose, apie 4,5 km nuo kranto ties Preila, aptiko plūduriuojantį nelaimėlį. Jis išties buvo įsipainiojęs į tinklus ir negalėjo judėti. Vyras buvo sąmoningas, dėvėjo hidrokostiumą, šalmą, laikėsi įsikibęs į burlentę.

Pasieniečiai išraizgė tinklus, ištraukė iš jų burlentininką ir įsikėlė jį į savo katerį. Tada VSAT pareigūnai į katerį iš vandens ištraukė ir burlentę.

Netrukus „Boomeranger“ prisišvartavo Nidos uoste. Burlentininkas, Kauno gyventojas, jautėsi gerai, medikų pagalbos jam neprireikė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA