V. Čmilytė-Nielsen: ši valdančioji dauguma – geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai – Kas vyksta Kaune

V. Čmilytė-Nielsen: ši valdančioji dauguma – geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai

BNS 2021/09/26 16:50
DELFI nuotr.

Centro-dešinės valdančioji dauguma ir Vyriausybė yra geriausia, kas galėjo nutikti su tiek skirtingų iššūkių pastaruoju metu susidūrusiai Lietuvai, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Esu įsitikinusi, kad ir ši valdančioji dauguma, ir ši Vyriausybė yra geriausia, kas galėjo atsitikti šių išskirtinių iššūkių akivaizdoje“, – sekmadienį ji sakė Vilniuje sveikindama koalicijos partnerių konservatorių suvažiavimą.

Pasak parlamento vadovės, nepaisant labai sudėtingos situacijos, tvarkomasi gerai.

„Taip, gali pasikartoti scenarijus, kai įdėjus tiek pastangų, stabilizavus padėtį, vaisius nusiraškys politiniai oponentai. Tačiau tai nėra svarbu“, – tvirtino V. Čmilytė-Nielsen.

Liberalų sąjūdžio pirmininkė priminė, kokios temos vyravo „valstiečių“ daugumai pradėjus darbus 2016 metais – vaikus aprengti tautiniais drabužiais, galbūt įvesti cukraus mokestį, perkelti ministerijas į kitus miestus ir pan.

„Šiandien iššūkių mastas kitoks“, – sakė V. Čmilytė-Nielsen. Dabar Lietuvai tenka spręsti koronaviruso pandemijos, neteisėtos migracijos, Kinijos, Baltarusijos spaudimo iššūkius.

Kitos koalicijos partnerės – Laisvės partijos – lyderė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė gyrė konservatorius už jų politinį stuburą ir valstybingumo gynimą.

Pasinaudodama proga ji paragino partnerius nesipriešinti Partnerystės įstatymo priėmimui, nes jo reikia daliai žmonių, kad jie būtų laimingi.

„Partnerystės įstatymas Lietuvoje bus. Klausimas tik vienas, ar tai įvyks anksčiau ar vėliau. Padarykime viską, kad tai būtų anksčiau“, – sakė ji.

Pavasario sesijoje Seimas per pateikimo stadiją atmetė vienos lyties asmenų partnerystę siūliusį įteisinti įstatymo projektą.

Valdančioji TS-LKD sekmadienį susirinko į suvažiavimą, per kurį G. Landsbergis buvo patvirtintas partijos pirmininku naujai ketverių metų kadencijai, išrinkti kiti valdžios organai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA