Nufilmavo linksmybes policijos automobilyje: pareigūnai irgi žmonės | Kas vyksta Kaune

Nufilmavo linksmybes policijos automobilyje: pareigūnai irgi žmonės papildyta

Sekmadienį socialiniame tinkle įkeltas vaizdo įrašas ne vieną privertė nusišypsoti, o daugiau nei 200 žmonių – ir pasidalinti. Medžiagoje matyti gerai nusiteikęs pareigūnas, klausantis populiarios lietuviškos dainos.

Kaip girdėti „Facebook“ grupėje „Viskas apie automobilius“ sekmadienį, apie 13 val., paviešintame įraše, ekipaže griaudžia vulgaroka daina apie smarkias šventes ir erotinius nuotykius. Tuo metu atsipalaidavęs pareigūnas vairuotojo vietoje juda į ritmą.

„Ne pirmas ir nepaskutinis kartas, kaip jie taip juokauja. Geriausiai, kai į iškvietimą atvažiavo su daina „Gautas iškvietimas“ ir patys išlipo kvatodami“, – juokėsi diskusijos dalyviai.

Didžioji dalis internautų dėl policijos pramogų nedramatizavo – teigė, kad pareigūnai irgi žmonės ir nieko čia baisaus, svarbu, nuotaika gera. Už gerą nuotaiką policininkams esą derėtų padėkoti bei pasidžiaugti, kad dirba ne surūgusiais veidais.

„Sako, sekmadienį švęsk. Taip ir vyksta, laikosi to įstatymo“, – šyptelėjo viena grupės narė.

Tiesa, neaišku, ar vaizdo įraše užfiksuotas patrulių ekipažas priklauso Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Portalo žiniomis, tokia galimybė yra, tačiau įprastai Kauno policijos automobilių šaukinys prasideda K raide.

Vaizdo medžiagoje matyti, kad šaukinio pradžioje – M, tad tikėtina, kad šitaip pasilinksmino Marijampolės pareigūnas.

Papildyta 15.28 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, vaizdo įraše įamžintas Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui priklausantis ekipažas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA