Išgėrus pasivažinėti nusprendusiam beteisiui vyrui kelionė baigėsi pareigūnų automobilyje | Kas vyksta Kaune

Išgėrus pasivažinėti nusprendusiam beteisiui vyrui kelionė baigėsi pareigūnų automobilyje

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugpjūčio 30 d. – rugsėjo 5 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 161 greičio viršijimo atvejį.

Vakar, rugsėjo 5 d., Kėdainių rajone patruliuojantys policijos pareigūnai gavo pranešimą apie galimai neblaivų automobilio „VW Golf“ vairuotoją, besivažinėjantį po Surviliškio miestelį. Apie 19.10 val. minėto automobilio vairuotojas buvo sustabdytas – nuo jo akivaizdžiai sklido alkoholio kvapas, neblaivumą išdavė ir kiti požymiai – nerišli kalba bei nekoordinuoti judesiai.

Pareigūnai nustatė, kad vairuotojas (gim. 1995 m.) ne tik neblaivus, bet ir neturi teisės vairuoto transporto priemones – vairuotojo pažymėjimo niekada ir nebuvo įgijęs. Vyriškis prisipažino alkoholio vartojęs kiek mažiau nei prieš valandą, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,77 prom.

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK pranešime žiniasklaidai, savaitgalį, rugsėjo 4–5 d., Kauno r. Garliavoje, taip pat kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis, Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti.

Patikrinus daugiau kaip 3 tūkst. transporto priemonių, buvo nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai, tarp jų ir krovininio automobilio vairuotojas (visiems jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis) ir vienas vairuotojas, neturintis teisės vairuoti transporto priemones. Dviejų krovininių automobilių vairuotojai vežė specialiais diržais nepritvirtintus krovinius. Visais atvejais surašyti administracinio nusižengimo protokolai, viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 11 neblaivių vairuotojų ir 4 dviratininkus. Vienas jų – Kauno rajono gyventojas (gim. 1985 m.) rugsėjo 3 d. Kauno r., Karmėlavos mstl., vairavo dviratį neblaivus, kai buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,90 prom. Taip pat išaiškinti ir 5 asmenys, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 8 eismo dalyviai (pernai iki rugsėjo mėnesio pabaigos – 20), dar 450 sužeisti (pernai – 491).

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio. Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA