Kauno „Akropolyje“ – papildomos saugumo priemonės: artėjant rudeniui atlikta nuodugni prekybos centro patalpų dezinfekcija – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ – papildomos saugumo priemonės: artėjant rudeniui atlikta nuodugni prekybos centro patalpų dezinfekcija

Dezinfekcija Kauno „Akropolyje“ / Organizatorių nuotr.

Antradienio naktį Kauno „Akropolyje“ atlikta bendrųjų erdvių dezinfekcija rūko dezinfekcine sistema. Kaip teigia prekybos centro atstovai, papildomų priemonių lankytojų ir darbuotojų saugumui užtikrinti nuspręsta imtis artėjant rudens sezonui ir naujų mokslo metų pradžiai bei dėl šios priežasties augant prekybos centro lankytojų skaičiui.

„Kaip ir kasmet, artėjant naujiems mokslo metams, prekybos centre stebime didesnį lankytojų srautą, todėl siekiame, jog mūsų lankytojai ir darbuotojai Kauno „Akropolyje“ jaustųsi saugiai. Jau kurį laiką Kauno „Akropolyje“ taikomi aukštesni nei nustatyta higienos standartai, o bendrąsias erdves dezinfekuojame ir papildomai – rūko dezinfekcine sistema“, – teigia Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Dezinfekciją specialiais aparatais atliekančios „Dezifog Lietuva“ vadovas Tomas Degutis pasakoja, kad toks inovatyvus ir efektyvus dezinfekavimo būdas leidžia užkirsti kelią virusų plitimui didžiulėse patalpose, net sporto arenose.

„Dezinfekcijos metu pasiekiamos net sunkiai prieinamos vietos, taip itin sumažinant mikrobų kiekį ore ir beveik visiškai sunaikinant bet kokias galimybes sklisti tiek gripo, tiek COVID-19 virusams. Toks dezinfekavimas nėra pavojingas žmogaus organizmui, patalpomis galima naudotis praėjus pusantros valandos po dezinfekcijos, o Kauno „Akropolyje“ dezinfekcija įprastai atliekama naktį“, – aiškina T. Degutis.

Dezinfekcija Kauno „Akropolyje“ / Organizatorių nuotr.

Kaip teigia B. Kuodytė, visos pandemijos laikotarpiu situacija nuolat kinta, todėl saugumo užtikrinimo priemonės prekybos centre yra nuolat stiprinamos. Prekybos centre reguliariai valomi ir prižiūrimi dažniausiai liečiami paviršiai, iš lauko į pastato vidų maksimaliai padidintas šviežio oro tiekimas.

Prekybos centre gausu rankų dezinfekavimo stotelių, lankytojų srautų kontrolei ir reguliavimui pasitelkiami papildomi apsaugos resursai, o norintys pasiskiepyti nuo COVID-19 tai gali padaryti prie prekybos centro reguliariai atvykstančiuose skiepobusuose.

Aukštai iškeltą kartelę prižiūri ir užsienio ekspertai – dėl požiūrio į koronaviruso suvaldymą, pirkėjų saugumo užtikrinimą ir komunikaciją jau pernai Kauno „Akropoliui“ pirmajam Kaune suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas.

Jis įrodo, kad prekybos centras atitinka tarptautinius COVID-19 plitimo rizikos valdymo standartus, aiškiai pasiskirstytos atsakomybės tarp partnerių. Šį sertifikatą išdavė Švedijoje įsikūrusi tarptautinė sertifikavimo ir konsultavimo kompanija „SAFE Shopping Centers“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.