Neveronyse pirmą kartą praūžė festivalis „Neveronių naktys“ – Kas vyksta Kaune

Neveronyse pirmą kartą praūžė festivalis „Neveronių naktys“

D. Pimpės nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Praeito penktadienio naktį Neveronių danguje buvo galima pamatyti šviesos blyksnius. Tą vėlų vakarą jau vyko pasiruošimas muzikos ir šviesų festivaliui „Neveronių naktys“.

O išaušus nuostabiam šeštadienio rytui, kaip dailiai pasakojama Neveronių bendruomenės centro pranešime, festivalio vietoje jau dirbo organizatorių komanda. Tai – bendruomenės centro savanoriai.

Išsikėlę sau tikslą, šią vasarą Neveronyse suorganizuoti jaunųjų atlikėjų festivalį, sutelkė visą Neveronių bendruomenę: verslininkus, Neveronių seniūniją, Neveronių gimnaziją, Neveronių laisvalaikio salę, Neveronių jaunimą bei aktyvius neveroniečius.

Festivalyje ką veikti turėjo visi, nuo mažiausių iki senjorų. Buvo galima pašėlti putose, sudalyvauti smiginio varžybose, prisijungti prie spontaniškų flashmob pasirodymų ar prisidėti prie meninių projektų įgyvendinimo. Daugybėje meninių erdvių, buvo galima pasidaryti prisiminimo nuotrauką.

Į festivalio sceną lipo jauni atlikėjai. Savo jausmingu balsu visus sužavėjo Iveta iš Akademijos miestelio. Romantiškai nuteikė Carol ir Edo duetas, kuriam šis pasirodymas buvo debiutas. Savo uždegančiomis dainomis visus išjudino Miglė iš Neveronių. O festivalio pabaigoje scenoje šėlo vyrukai iš Lapių, grupė „Intervalai“.

Sutemus, aplinką sušildė įvairiaspalvių šviesų žybsniai, tikras šviesų žaismas medžių lapuose, dangų nušvietė šventinis fejerverkas.
Šio festivalio organizatorius – Neveronių bendruomenės centras. Ši, laiko ir jėgų neskaičiuojanti komanda, pažadėjo, jog kitais metais festivalis vėl sugrįš, tik su dar didesniu trenksmu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.