Po 4 metų pertraukos į Vilkiją sugrįš karių vasaros sporto žaidynės – Kas vyksta Kaune

Po 4 metų pertraukos į Vilkiją sugrįš karių vasaros sporto žaidynės

LKRKA 16-osios sporto žaidynės Kauno rajone 2017-aisiais / KAM nuotr.

Po kelerių metų pertraukos į Vilkiją sugrįš karių vasaros sporto žaidynės, kurias organizuoja Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacija (LKRKA).

„Šios žaidynės yra tradicinis renginys, tačiau pandemija šiek tiek pakoregavo mūsų planus ir negalėjome jų organizuoti anksčiau. Šįmet visus Lietuvos atsargos karius kviesime atvykti į Kauno rajoną, Vilkiją. Šiame nuostabiame miestelyje žaidynės vyko prieš 4 metus“, – antradienį susitikęs su Kauno rajono meru pasakojo LKRKA Kauno apskrities skyriaus vadas Paulius Pacevičius.

Rugpjūčio paskutinį savaitgalį Vilkijoje kariai varžysis šaudymo, virvės traukimo, svarmenų kilnojimo, sukarintų kliūčių ruožo ir kitose rungtyse. Taip pat bus kovojama ir dėl Kauno rajono mero Valerijaus Makūno įsteigtos taurės, rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Paulius Pacevičius ir Valerijus Makūnas / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

„Bendradarbiaujame jau seniai ir matome, kiek daug prasmingų darbų, akcijų ir renginių, kuriuos organizuoja kariuomenė, šaulių sąjunga, vyksta Pakaunėje. Jūs esate atviri žmonėms, o tai yra labai svarbu“, – pabrėžė meras V. Makūnas.

Susitikimo metu buvo aptartos ir rugsėjo 11-12 dienomis Čekiškėje Šaulių sąjungos organizuojamos pratybos, kuriose dalyvaus ir ugniagesiai gelbėtojai, kitų institucijų atstovai.

Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas, buvęs LKRKA Kauno skyriaus vadas Vytautas Žymančius papasakojo, kad pratybos organizuojamos reaguojant į dabartinę situaciją Lietuvoje, taip pat pasiruošti kitoms įvairioms ekstremalioms situacijoms. „Gyventojus informuosime apie tikslią pratybų vietą ir datą. Nenorime gąsdinti žmonių“, – nuramino V. Žymančius.

Meras su kariškiais aptarė ir kitus planuojamus projektus, darbus, ateities planus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.