Į Kauną atkeliauja „Miami Pizza & Sushi“ – unikalios receptūros rankų darbo picos – Kas vyksta Kaune

Į Kauną atkeliauja „Miami Pizza & Sushi“ – unikalios receptūros rankų darbo picos

„Miami Pizza & Sushi“ restoranas / Organizatorių nuotr.

Rankų darbo picas vertinantiems kauniečiams atsiveria naujos gastronominių atradimų galimybės. Liepos pabaigoje apie atveriamą pirmąjį restoraną Kaune paskelbė pietų Lietuvoje itin populiarus, daugiau nei 7 metus sėkmingai veikiantis restoranų tinklas „Miami Pizza & Sushi“. Penkias picerijas Alytuje valdantis tinklas garsėja unikalia, paties savininko kurta picų receptūra, patiekalų kokybe bei šviežumu.

Naujoji „Miami Pizza & Sushi“ įsikūrė prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje – Žaliosios galerijos 2 salėje (Pramonės pr. 16, Kaunas). Pirmieji lankytojai jau gali pasimėgauti gardžiosiomis rankų darbo picomis tiek restorano viduje, tiek erdvioje lauko terasoje, tiek užsisakydami maistą išsinešimui.

„Restoranų tinklas „Miami Pizza“ buvo mano ilgai brandinta svajonė. Prieš septynerius metus 12 kvadratinių metrų erdvėje mano paties rankomis pastatyta picų krosnis bei įrengta virtuvė pareikalavo daug sunkaus darbo, tačiau šiandien galiu džiaugtis jau šeštosios picerijos startu.

Tikiu, kad sunkių laikotarpių kontekste išlikome ir augome tik todėl, kad laikėmės nuo pirmųjų dienų klientams duoto pažado – kokybę kelti į pirmąją vietą. Šiandien su meile ruoštą maistą esame pasiruošę pasiūlyti ir kauniečiams, o tam, kad pateisintumėm jų lūkesčius, esame pasiruošę intensyviai dirbti kasdien“, – sako picerijų tinklo „Miami Pizza & Sushi“ įkūrėjas ir vadovas Povilas Vadeika.

Originalus picos tešlos receptas

Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusios picerijos meniu sudaro keliolikos rūšių picos, sriubos, užkandžiai, sušiai ir sušių rinkiniai, gardūs belgiški vafliai ir prancūziški lietiniai blyneliai crepes.

„Miami Pizza & Sushi“ restoranas / Organizatorių nuotr.

„Picų gamybai nenaudojamos kočioklės ar volai, jos gaminamos tik rankomis – taip, kaip picas gali gaminti tik patyrę picų kepėjai. Visos „Miami Pizza & Sushi“ picos išsiskiria ir tuo, jog jos gaminamos pagal išskirtinai mano kurtas receptūras. Visų patiekalų gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės produktai, o gamybos procesas pradedamas tik gavus užsakymą, tad visi užkandžiai ir patiekalai išsiskiria šviežumu“, – atskleidžia „Miami Pizza & Sushi“ vadovas.

Suši ir suši rinkiniai restoranų tinklo meniu papildė prieš dvejus metus. Meniu sudarė ilgametę patirtį turinti suši meistrė, „Miami Pizza & Sushi“ tinkle dirbanti iki šiol. Restoranų tinklo vadovo teigimu, kaip ir visų kitų patiekalų gamybai, sušiams ir jų rinkiniams gaminti naudojami tik aukščiausius kokybės ir šviežumo standartus atitinkantys produktai.

Naujoji „Miami Pizza & Sushi“ picerija ir sušinė Žaliojoje prekybos miestelio „Urmas“ galerijoje veikia kasdien nuo 10 iki 22 val. Norimus patiekalus užsisakyti galima apsilankius vietoje, susisiekus telefonu 864022767 arba naudojantis „Bolt“ bei „Wolt“ programėlėmis.

Rugpjūčio 6 d., penktadienį, picerijų tinklo įkūrėjas bei vadovas P. Vadeika visus kauniečius bei miesto svečius kviečia į šventinį restorano atidarymo vakarą. Suplanuota šventinė vakaro programa su profesionaliu didžėjumi bei barmenais, o pirmųjų atvykusių lauks nemokami gėrimai bei užkandžiai.

„Miami Pizza & Sushi“ restoranas / Organizatorių nuotr.

„Miami Pizza & Sushi“ įkūrėjo laiškas kauniečiams

Sveiki Kauniečiai,

Mano vardas Povilas ir Jūsų teismui Kaune pristatau savo paties kurtas picas!

Mes kepame tik rankų darbo picas, kurioms, ne taip kaip kiti, mes naudojame tik TIKRĄ SŪRĮ. MIAMI picas galite valgyti pas mus picerijoje-sušinėje arba šalia įrengtoje lauko terasoje. Taip pat galite užsisakyti išsinešimui arba jas galime išsiųsti per „Bolt“ ir „Wolt“ kurjerius, o greitu metu jas pristatys ir mūsų vairuotojai.

Nors visi teigia gaminantys skaniausią maistą, esu įsitikinęs, kad mūsų picerija-sušinė nuo šiol Jums sukels tik pasitikėjimo ir užtikrintumo jausmus, asocijuosis tik su geru maistu. Žinau, kad Jūsų akyse MIAMI taps numeriu 1 Kaune!

Norėdamas Jus įkalbinti išmėginti mūsų maistą pirmą ar dar kartą, galėčiau pasakoti apie originalų, mano paties sukurtą, picų tešlos receptą, pagal kurį suformuoti picų padai fermentuojasi bent 24 valandas. Apie picoms naudojamą vištieną ir kiaulieną, kurią kepame ant žarijų ir rūkome ąžuolinių viskio statinių dūme, apie šviežiu baziliku pagardintą pomidorų padažą, kurį naudojame picų gamybai, ar kitus 40 skirtingų ingredientų, kurie kasdien ruošiami šviežiai.

Tačiau Jūs privalote išmėginti mūsų picas ir viskuo įsitikinti patys. Dėl šios priežasties esu pasiruošęs padaryti viską!

Taigi turiu Jums ypatingai skanų pasiūlymą, o visą riziką prisiimu pats!

Jeigu turėsiu Jums pagaminti NEMOKAMĄ porciją salotų – taip ir bus. Jeigu apetitą dar labiau sužadins česnakinė duonelė – iškepsiu ją NEMOKAMAI. Jeigu iki pilnos laimės trūktų tik „Coca-Cola“ gėrimo – įdėsiu jį NEMOKAMAI.

Ir jeigu pilnai Jus įtikinti trūksta tik mano asmeninės garantijos, tuomet PASIŽADU, kad neišpildžius savo pažadų grąžinsiu visus sumokėtus pinigus.

Taigi, pirmyn – išbandykite MIAMI piceriją! Peržiūrėkite mūsų meniu ir išsirinkite pačią skaniausią picą!

Jeigu užsakyta pica neatitiks Jūsų lūkesčių – praneškite man.

Linkėjimai Kaunui, Povilas

P.S. Tikiuosi užsisakysite jau šiandien! O šis pasiūlymas Jums galioja iki rugpjūčio 15 dienos. NEMOKAMĄ porciją salotų, NEMOKAMĄ česnakinę duonelę, NEMOKAMĄ „Coca-Cola“ 1l talpos butelį gausite užsakydami 1 ar daugiau pusmetrinių picų ir pasakę slaptažodį – MIAMI DOVANOJA.

Daugiau informacijos: www.miamipizza.lt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.