Praūžusi liūtis kauniečius paliko be elektros - Kas vyksta Kaune

Praūžusi liūtis kauniečius paliko be elektros

BNS 2021/07/13 21:38
Asociatyvi / Skaitytojo nuotr.

Kaitros alinamą Lietuvą antradienio vakarą užklupus audrai bei krušai ir pasipylus lietui, apie elektros netekimus pranešė maždaug 5 tūkst. vartotojų vartotojų.

Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovas Paulius Kalmantas BNS teigė, kad gyventojų be elektros kol kas daugiausia Kauno ir Utenos regionuose.

Pasak jo, Utenos regione elektros neturi 1,8 tūkst. vartotojų, Kauno – 1,7 tūkst.

Iš visos Lietuvoje dėl liūties ir audros elektros neteko apie 5 tūkst. vartotojų.

„Kauno regione šiuo metu fiksuojami pirmi gedimai: šeši aukštos įtampos ir 45 žemos įtampos linijose. Kadangi ten ką tik praūžė ta audra, tai vartotojų, likusių be elektros, skaičiaus dar nėra nustatyta. Dėsime pastangas elektros tiekimą atstatyti kuo greičiau“, – BNS sakė jis.

P. Kalmantas pabrėžė, kad bus stengiamasi energijos tiekimą atstatyti operatyviai, nes kai kuriuos gedimus sutvarkyti galima nuotolinio valdymo būdu.

Tuo tarpu liūties nuplautame Klaipėdos regione fiksuojami pavieniai gedimai: „Panašu, kad (liūtis – BNS) elektros tinklui neturėjo įtakos“.

P. Kalmantas be kita ko pripažino, kad elektros netekimai vasarą dėl liūčių ir audrų dažnai paistaiko.

„Bet tai yra visiškai normalu – kiekvieną vasarą, kai tik būna perkūnija, praeina audra, būna žmonių, netekusių elektros“, – BNS sakė ESO atstovas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA