Naujos žemų kainų parduotuvės Kaune atstovai: kainos gali būti dar mažesnės – Kas vyksta Kaune

Naujos žemų kainų parduotuvės Kaune atstovai: kainos gali būti dar mažesnės

organizatorių nuotr.

Nors per pastaruosius keletą metų Lietuvoje įsikūrė nemažai žemų kainų parduotuvių, nauji šios rinkos žaidėjai „Sale“ sako, kad vietos rinkoje yra, o kainos gali būti ir dar mažesnės. Pirmoji šio prekinio ženklo parduotuvė buvo atidaryta praeitais metais Vilniuje, o antroji – visai neseniai Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“.

Parduotuvėje prekiaujama maisto, buitinės chemijos produkcija, būna ir avalynės, drabužių ar kitų buityje reikalingų dalykų. Tik nuolaidų čia nebūna niekada, nes kainos, anot parduotuvės atstovų, ir taip žemos.

„Siekiame, kad mūsų parduotuvėse kainos būtų bent 20 proc. mažesnės nei kitose prekybos vietoje. Tačiau dažniausiai tas skirtumas yra kur kas didesnis. Pavyzdžiui, vienu metu pas mus buvo galima įsigyti originalių „Reebok“ batų už 7,89 Eur. Arba kitas pavyzdys – litras kokybiško „Heinz“ BBQ padažo kainavo 4 Eur, kai įprasta kaina Lietuvoje – apie 8 Eur už pusės litro pakuotę.

Žemų kainų parduotuvė Sale / organizatorių nuotr.

Mūsų prekės kokybiškos, atkeliavusios daugiausia iš kitų ES šalių, nemaža dalis ir lietuviškų. Tiesiog mes Europos rinkose ieškome tokių variantų, kai yra išparduodami likučiai, kažkas turi prekių perteklių, arba keičiama produkto pakuotė. Tokiais atvejais gerą, dar ilgai galiojantį produktą galima nusipirkti žymiai pigiau“, – apie savo parduotuvių veiklos principus pasakojo „Sale“ vadovė Žana Zuzo.

Dar vienas svarbus aspektas, leidžiantis turėti itin mažas kainas – fiksuotas 17 proc. antkainis, kuris taikomas visoms prekėms.

„Daugelis kitų parduotuvių taiko kintantį antkainį. Net jei pavyksta prekę įsigyti pigiau, pirmiausia vertina kiek pirkėjas galėtų už ją sumokėti. Mažos vertės prekės taip pat dažniausiai sulaukia didesnio antkainio, kad pardavėjui liktų apčiuopiamesnė suma nuo jo. Mes visada taikome fiksuotą 17 proc. antkainį be jokių išimčių. Todėl tam tikrais atvejais kainos pas mus gali būti net ne procentais, o keliais kartais mažesnės“, – aiškino pašnekovė.

Žemų kainų parduotuvė Sale / organizatorių nuotr.

Kaip ir kitos žemų kainų parduotuvės, „Sale“ pasižymi asketišku interjeru ir prekyba nuo palečių.

„Keliaudami po Europą matėme, kad yra galimybių pasiūlyti dar mažesnes kainas, nei pastaruoju metu buvo Lietuvoje. Taip pat sėmėmės įkvėpimo iš JAV mažų kainų tinklo „Walmart“. Mintis brendo kurį laiką, kol kartu su bendraminčiais ją įgyvendinome praeitų metų rudenį. Tiesa, laikas pasitaikė sudėtingas – pats antrojo karantino įkarštis. Tačiau nepaisant to, sugebėjome įsibėgėti ir atrasti savo pirkėją“, – pasakojo Ž. Zuzo, kuri taip pat yra ir viena iš „Sale“ akcininkių.

Žana Zuzo / organizatorių nuotr.

Pirmoji parduotuvė Vilniuje duris atvėrė praeitų metų lapkritį, o pačioje šių metų birželio pabaigoje – Kaune, prekybos miestelio „Urmas“ Geltonosios galerijos pirmoje salėje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.