Keliautojas A. Valujavičius: „Sanatorinis gydymas daugiau ar mažiau reikalingas visiems” – Kas vyksta Kaune

Keliautojas A. Valujavičius: „Sanatorinis gydymas daugiau ar mažiau reikalingas visiems”

Organizatorių nuotr.

Be kelionių savo gyvenimo neįsivaizduojantis keliautojas Aurimas Valujavičius ryžosi netikėtam žingsniui – nusprendė sustiprinti sveikatą „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose. Jis drąsiai pasidalino pasikeitusiu požiūriu į sveikinančių procedūrų svarbą ir sulaužė stereotipą, kad sanatorinis gydymas reikalingas tik vyresniame amžiuje.

Aurimai, labai malonu – nors ir per nuotolį – su jumis pasikalbėti. Papasakokite apie savo patirtį sanatorijoje, ar pirmą kartą lankėtės, ar teko pabuvoti ir anksčiau?

Ne, anksčiau nėra tekę lankytis sanatorijoje. Matyt, kaip ir daugelis, maniau, kad tam nėra poreikio, tačiau esu puikus pavyzdys, kad sanatorinis gydymas nėra skirtas vien tik vyresnio amžiaus žmonėms.

Tiesa, paprastai susirgimų turi daugiau senjorai, bet nuo traumų, pervargimo, nugaros skausmų, pernelyg ilgo sėdėjimo prie kompiuterio, nevisai tinkamo gyvenimo būdo – niekas nėra apsaugotas ir, pripažinkim, visi turime kokių nors silpnesnių vietų, kuriomis nesirūpinant anksčiau ar vėliau galime padaryti sau meškos paslaugą. Noriu pasakyti, kad, mano manymu, negalima išskirti vienos amžiaus grupės, kuriai reikalingas sanatorinis gydymas – jis daugiau ar mažiau reikalingas visiems.

Aurimas Valujevičius „Eglės sanatorijoje“ / Organizatorių nuotr.

Tikra tiesa! Kaip jaučiatės po 5 dienų praleistų sanatorijoje? Kokios procedūros paliko didžiausią įspūdį?

Kūnas tikrai gavo atokvėpio, jaučiuosi atsigavęs, bet supratau ir tai, kad tiek, kiek krūvio patiria mano organizmas per keliones, man reikėtų 2–3 savaičių intensyvios reabilitacijos. Na, bet pradžiai – visko po truputį, juk reikia ir nuo kažko pradėt – džiaugiuosi atradęs „Eglės sanatoriją“, žinosiu, kur atvykti, kad susigrąžinčiau jėgas.

O kalbant apie procedūras, turbūt sužavėjo visos, nes pirmą kartą jose lankiausi, bet pagal mano būklę ir poreikius, naudingiausios pasirodė lazerio terapija, magnetinė terapija, masažas, elektrostimuliacija ir individuali kineziterapija naudojant „Redcord“ įrangą.

Ar patiko maistas, aplinka, personalas?

Iš tiesų labai patiko aptarnavimas, personalas draugiškas, paslaugus, aplinka labai tvarkinga, prižiūrėta. Nesitikėjau išvysti tokio plataus ir skanaus maisto pasirinkimo: daug daržovių, mėsos, žuvies, vaisių.

Aurimas Valujevičius „Eglės sanatorijoje“ / Organizatorių nuotr.

Ar dar sugrįšite į sanatoriją?

Taip, manau, kad dar atvyksiu į „Eglės sanatoriją“. Supratau, kad prieš kiekvieną fizinių ir psichologinių jėgų reikalaujančią kelionę reikia atgauti jėgas ir sustiprėti, kad vėliau nebūtų rimtesnių komplikacijų. Juk dar norėsis ne vienerius metus pakeliauti po pasaulį, tad gera sveikata – numeris 1!

Sustiprinti sveikatą, susigrąžinti gerą savijautą ir pasimėgauti gamtos teikiama ramybe galite jau dabar – rinkitės vieną iš gydomųjų programų! „Eglės sanatorija“ šiuo metu teikia paslaugas ir laukia jūsų svečiuose. Tiek Druskininkuose, tiek Birštone šiuo metu atidaryta gydykla, sanatorijoje teikiama didžioji dalis gydomųjų procedūrų, įskaitant procedūras baseinų ir pirčių komplekse. Saugiai teikiamos ne tik gydymo, bet ir apgyvendinimo bei maitinimo paslaugos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.