Prie šviesoforo kantrybės netekęs ir kitam vairuotojui smogęs kaunietis atsidūrė areštinėje - Kas vyksta Kaune

Prie šviesoforo kantrybės netekęs ir kitam vairuotojui smogęs kaunietis atsidūrė areštinėje

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Pirmaisiais šių metų mėnesiais Kauno apskrityje stebimas viešosios tvarkos pažeidimų skaičiaus mažėjimas. Tačiau pareigūnai atkreipia dėmesį, kad neramina tai, jog toks pats skaičius išlieka viešosios tvarkos pažeidimų, susijusių su kelių eismo dalyvių konfliktais. „Į tokius pranešimus tiek kreipiantis gyventojams, tiek ir informacijai pasirodžius viešojoje erdvėje, reaguojame principingai. Mūsų gyventojai turi būti saugūs ir namuose, ir kieme, ir gatvėje“, – apie netoleruotiną elgesį gatvėje atliepia Kauno pareigūnai.

Kauno apskrities VPK skelbia, kad pirmadienį, balandžio 26 d., 18.18 val. gautas pranešimas, jog Kaune, Pramonės pr. ir Partizanų g. Sankirtoje, automobilio „Volvo C30“ vairuotojui, užsidegus jo vairuojamos transporto priemonės prietaisų skydelio klaidą signalizuojančiam ženklui ir sustojus prie šviesoforo, iš galo sustojo automobilisOpel Combi“. Pastarojo vairuotojas ne tik pradėjo signalizuoti, bet ir išlipęs pradėjo konfliktuoti, trenkė „Volvo C30“ vairuotojui. Vėliau pasišalino, kliudydamas ir nulauždamas „Volvo“ automobilio galinio vaizdo veidrodėlį.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. (dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo). Pareigūnai nustatė vyrą (gim. 1970 m.), kuris tuomet vairavo automobilį „Opel Combi“. Šis, atvykęs į policijos komisariatą, neneigė konfliktavęs su kito automobilio vairuotoju, nes pastarasis trukdė pravažiuoti. Po žodinio konflikto, „Volvo“ vairuotojui spjovus, šis jam sudavė.

Vyrui pareikšti įtarimai, tyrimas tęsiamas. Už tai gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA