„Dezifog“ prisideda prie viešųjų erdvių saugumo - Kas vyksta Kaune

„Dezifog“ prisideda prie viešųjų erdvių saugumo

Pandemijai nesitraukiant, „Dezifog“ tampa vis populiaresne ir itin efektyvia išeitimi sprendžiant įvairių erdvių bei paviršių dezinfekcijos klausimą. „Tai – naujos realybės būtinybė, ir mes džiaugiamės galėdami padėti užtikrinti, kad visos vidaus viešosios erdvės būtų saugios“, – sakė bendrovės „Efektyvūs saugos sprendimai“, rinkai pristačiusios unikalią patalpų dezinfekavimo technologiją „Dezifog“, vadovas Tomas Degutis.

Kauniečių inovaciją naudoja ugdymo ir gydymo įstaigos, gamybos ir prekybos įmonės. COVID-19 virusas rūku nukenksminamas autobusuose, prekybos centruose, parduodamuose objektuose. T. Degučio nuomone, „Dezifog“ netrukus užkariaus dar vieną viešojo sektoriaus segmentą – viešbučius taip suteikdamas visišką ramybę svečiams.

„Viešbučio kambarys – tai vieta, kurioje norime visiškai atsipalaiduoti, privati erdvė, kurioje nesinori dėvėti kaukės ir kas 15 minučių dezinfekuoti rankas. Vis dėlto, viešbučio kambarys tuo pačiu yra ir vieša erdvė, kurioje prieš tave lankėsi kiti žmonės. „Dezifog“ yra vienintelis būdas užtikrinti, kad įvairūs paviršiai viešbučio kambaryje ir kitose viešbučio erdvėse būtų efektyviai dezinfekuoti, kas itin aktualu ir padės svečiams jaustis ramiau.

Sunaikina virusą ir išvalo orą

Bendrovės pardavimų skyriaus vadovas Žymantas Štreimikis patikslino: tuo metu, kai rūkas užpildo patalpą, dezinfekuojami ne tik visi paviršiai, bet ir išvalomas patalpos oras, sunaikinamas ne tik COVID-19 virusas, bet ir bakterijos, pelėsis, grybeliai. „Vaizdžiai tariant, „Dezifog“ vienu šūviu nušauna du zuikius“, – tvirtino Ž. Štreimikis.

Patalpų dezinfekavimas / Organizatorių nuotr

Svarbu tai, kad naudojant šią technologiją 100 kv. m patalpą užpildyti rūku užtrunka vos 15 sekundžių, netgi „Žalgirio arenai“ prireikia vos 6 minučių. Technologija yra draugiška augalams, elektronikos prietaisams, viskam kitam, kas įprastai būna biure, prekybos salėje, gamykloje ar kitame objekte.

Vis dėlto svarbiausia, jog skystis, kurį generatorius paverčia 0,1-5 mikronų dydžio rūko dalelėmis, yra toks smulkus kad pakimba ore – taip efektyviai dezinfekuojami paviršiai iš visų pusių o tuo pačiu ir patalpos oras ir išvengiama žmogiškosios klaidos. Pagalvokite kaip kitaip efektyviai dezinfekuoti televizijos pultelį ar mištuosius baldus viešbučio kambaryje ar prekes parduotuvėje?

„Dezifog“ skysčio saugumą ir efektyvumą patvirtino Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie SAM bei tarptautiniai moksliniai tyrimai.

„Skysčio pagrindą sudaro izopropilo alkoholis, turintis itin aukštas dezinfekcines savybes, naudojamas higienai, chirurgijoje ir sveikatos priežiūros įstaigose; propilenglikolis, sutinkamas farmacijoje ir maisto gamybos pramonėje; ketvirtinės amonio jungtys, turintis itin aukštą dezinfekavimo įvertinimą ir veiklioji medžiaga – alkil(C12-16) dimetilbenzilamonio chloridas“, – vardijo įmonės pardavimų skyriaus vadovas. Taip pat svarbu kad po dezinfekcijos lieka malonus kvapas dėl sudėtyje esančių eterinio aliejaus.

„Akropolis“ naudoja nuo pirmosios COVID-19 bangos

Kauno „Akropolis“ „Dezifog“ naudoja jau nuo pirmosios COVID-19 bangos. Apie atsakingą Kauno „Akropolio“ pasirengimą valdant pandemijos keliamas rizikas patvirtina ir tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas. Jis įrodo, kad prekybos centras yra pasiruošęs saugiai aptarnauti pirkėjus.

„Akropolio“ dezinfekavimas / Organizatorių nuotr.

„Lankytojų ir darbuotojų saugumas yra svarbiausias mūsų prioritetas. Tam dedame visas pastangas. Nuo pandemijos pradžios Kauno „Akropolis“ atsakingai laikosi visų Vyriausybės nurodymų bei savo ruožtu taiko papildomas apsaugos priemones, pastato viduje užtikrinant aukščiausius higienos standartus. Viena iš tokių priemonių yra „Dezifog“, – sakė prekybos centro Kauno „Akropolis“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Pasak B. Kuodytės, ši technologija itin patraukli tuo, jog leidžia per itin trumpą laiką efektyviai išdezinfekuoti didelius bendrųjų erdvių plotus ir smulkiausius prekybos centro paviršius nepakenkiant esančioms prekėms.

„Kautra“ dezinfekuoja ir autobusus, ir patalpas

Sprendimu pasirinkti „Dezifog“ patenkinta ir tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra“, kuri privalo užtikrinti keleivių ir vairuotojų apsaugą daugiau kaip 300 autobusų Kaune, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Alytuje ir Vilniuje.

Autobusų dezinfekavimas / Organizatorių nuotr.

„Be to, privalome dezinfekuoti siuntų terminalus, keleivių laukimo salę Kaune, šiame mieste esančią dispečerinę, autobusų stotis Vilkaviškyje ir Prienuose“, – vardijo „Kautros“ eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

Paskelbus antrąjį karantiną, „Kautra“ įsigijo 3 rūko generatorius. „Įmonėje susirgusių COVID-19 virusu žmonių skaičius nedidelis, tai liudija, kad dezinfekcija naudojant šią technologiją yra efektyvi ir patikima“, – teigė „Kautros“ atstovas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA