Ieškomas dviratininką partrenkęs ir likimo valiai palikęs vairuotojas – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Ieškomas dviratininką partrenkęs ir likimo valiai palikęs vairuotojas

J. Ruzgo „Facebook“ nuotr.

Šeštadienio rytas dviračiais pasivažinėti nutarusiems kauniečiams atmintyje liks dar ilgai. Važiuodami keliu Raudondvaris-Panevėžiukas jie nesitikėjo būti parblokšti pravažiuojančio automobilio, vienam dviratininkui prireikė medikų pagalbos, o kaltininkas pasišalino iš įvykio vietos net nestabtelėjęs.

Savo „Facebook“ paskyroje dviratininkas pasidalijo žinute apie greitosios automobilyje pasibaigusį pasivažinėjimą. Vyras kreipiasi į vairuotoją, kuris nesustojo padėti nuo kelio nustumtiems dviratininkams.

„Ieškome vairuotojo, kuris šeštadienio ryte 10:45-11:00 važiavo keliu Raudondvaris-Panevėžiukas, partrenkė du dviratininkus, pabėgo iš įvykio vietos, palikdamas sužalotus žmones“, – rašė J. Ruzgas.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, jis patvirtino, jog apie incidentą pranešimas buvo gautas balandžio 3 dieną, 10.58 val., kad važiuodamas automobilis, dešinės pusės veidrodėliu kliudė dviračio vairą, dėl ko, 1960 metų gimimo dviratininkas nukrito nuo dviračio ir susižalojo.

Šiuo metu automobilio duomenys nėra nustatyti, pareigūnai vykdo tyrimą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA