Skiepijimas nuo COVID-19 Kauno rajone įgauna pagreitį: savaitgaliui nebuvo likę nė vienos vakcinos – Kas vyksta Kaune

Skiepijimas nuo COVID-19 Kauno rajone įgauna pagreitį: savaitgaliui nebuvo likę nė vienos vakcinos

ELTA 2021/03/29 15:19
Asociatyvi / Kauno klinikų nuotr.

Už gyventojų skiepijimą nuo COVID-19 Kauno rajone atsakingų įstaigų šaldytuvuose savaitgaliui nebuvo likę nė vienos dozės vakcinos, tad norinčiųjų pasiskiepyti nebuvo galima kviesti į vakcinavimo punktus.

Anot Kauno rajono savivaldybės gydytojos Mildos Labašauskaitės, kaip ir visa Lietuva, taip ir šis rajonas nebuvo išimtis dėl „AstraZeneca“ vakcinos įvaizdžio krizės.

„Susitelkus savivaldybės Operacijų centrui, sveikatos priežiūros įstaigoms, Visuomenės sveikatos biurui ir savanoriams, „Astra Zeneca“ vakcina buvo paskiepyta 750 prioritetinių grupių asmenų. Visos atsargos išnaudotos jau penktadienį, tad šaldytuvuose nebeliko nė vienos dozės jokios vakcinos“, – tvirtino M. Labašauskaitė.

ELTA yra skelbusi, jog Savivaldybės administracijos direktoriaus Šarūno Šukevičiaus įsakymu, yra paskirtos dvi skiepijimą Kauno rajone organizuojančios įstaigos: VšĮ Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centras ir UAB „Pilėnų klinika“.

Pasak M. Labašauskaitės, Kauno rajone dalinai paskiepyti 11 568 asmenys (11,86 proc.), pilnai – 4 980 (5,11 proc.). Aštuoniasdešimtmečių bei vyresnių asmenų iki šios savaitės paskiepyta 40,4 proc., 70-79 m. – 9,1 proc.

Antrojo skiepo jau sulaukė daugiau nei 1000 karščiavimo klinikos, socialinės globos įstaigų gyventojų ir darbuotojų, socialines paslaugas namuose teikiančių, sveikatos priežiūros įstaigų bei vaistinių darbuotojų.

„Visos Kauno rajono sveikatos priežiūros įstaigos susivienijo, pasitelkdamos savo specialistus ir siekia, kad vakcinacijos procesas vyktų sklandžiai ir operatyviai“, – sakė savivaldybės gydytoja.

Kauno rajono gyventojai skiepijami arti gyvenamosios vietos: Garliavoje, Akademijoje, Raudondvaryje, Domeikavoje, Vilkijoje, taip pat pagal poreikį – Babtuose, Neveronyse, Karmėlavoje, Girionyse, Ežerėlyje.

Šią savaitę gavus naujų vakcinos dozių, bus pakartotinai skiepijami 65 metų ir vyresni asmenys, taip pat švietimo įstaigų darbuotojai, abiturientai, – pabrėžia Kauno rajono savivaldybės atstovai.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.