Skaitytojas: ar visi „Toyota Prius“ Kaune nutarė susinaikinti? – Kas vyksta Kaune

Skaitytojas: ar visi „Toyota Prius“ Kaune nutarė susinaikinti?

Skaitytojo nuotr.

Penktadienio popietę kauniečiai užfiksavo mįslingą eismo įvykį Pramonės prospekte. Tikėtina, kad lengvasis automobilis „Toyota Prius“ taranavo medį – po stipraus smūgio išlūžo priekinis automobilio ratas.

„Nejau Prius’ai susinaikinti nutarė? Labai keistai atrodo, ryškiai į medį kalė“, – šmaikštavo eismo įvykio nuotraukas redakcijai atsiuntęs vyras.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas apie eismo įvykį Pramonės prospekte buvo gautas apie 12.45 val.

Pirminiais duomenimis eismo įvykyje dalyvavo viena transporto priemonė, tikėtina, kad „Toyota Prius“ taranavo medį.

„Toyota Prius“

Pareigūno teigimu, apie nukentėjusiuosius asmenis informacijos kol kas nėra, į įvykio vietą vyksta policijos ekipažas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pentadienio rytą buvo užfiksuota dar viena avarija, Tunelio gatvėje lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“ trenkėsi į elektros stulpą.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA