Avarija Tunelio gatvėje: eismas paralyžiuotas (patikslinta) – Kas vyksta Kaune

Avarija Tunelio gatvėje: eismas paralyžiuotas (patikslinta)

Penktadienio rytą Tunelio gatvėje kauniečiai įamžino specialiųjų tarnybų sujudimą, čia automobilis „Mercedes-Benz“ taranavo stulpą.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas, kad Tunelio gatvėje automobilis atsitrenkė į stulpą buvo gautas 8.38 val.

Pirminiais duomenimis, po eismo įvykio automobilyje buvo galimai prispaustas žmogus, apie jo būklę duomenų kol kas nėra.

Avarija Tunelio gatvėje / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintis ugniagesys portalui teigė, kad į įvykio vietą ugniagesiai išskubėjo su žmogaus vadavimo technika.

Internautai praneša, kad Tunelio gatvėje formuojasi spūstys, eismą reguliuoja pareigūnai.

Avarija Tunelio gatvėje / Skaitytojo nuotr.

Papildyta 09.15 val.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės teigimu, „Mercedes-Benz“ vairuotojas nebuvo prispaustas, tačiau yra nukentėjęs. Laukiama medikų.

Papildyta 12.17 val.

Kauno apskrities policijos teigimu, Tunelio gatvėje, automobilis „Mercedes Benz“ atsitrenkė į stulpą, o šis krisdamas apgadino važiuojantį automobilį „VW Passat“. „Mercedes Benz“ vairuotojas, gimęs 1967 m., buvo blaivus. Jis dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Tunelio gatvėje sutrikęs ir viešojo transporto eismas.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA