Iš Kauno marių ištrauktas „Subaru“ buvo specialiai paruoštas žiemai – Kas vyksta Kaune

Iš Kauno marių ištrauktas „Subaru“ buvo specialiai paruoštas žiemai

Iš marių ištrauktas Subaru automobilis
„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Penktadienį iš Kauno marių iškeltas prieš kelias dienas į vandenį nugarmėjęs automobilis. Išnirus gerokai apdaužytam „Subaru“, paaiškėjo, kad jo ratai buvo pritaikyti itin agresyviam sukibimui su slidžia danga.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, į tarnybas pagalbos ištraukti automobilį nesikreipta, penktadienio rytą ant Kauno marių kranto su talkininkais plušėjo jo savininkas. Prikabinus virvę prie kablio, apie 50 m nuo kranto 10 m gylyje gulėjęs „Subaru“ ištemptas galu.

Kaip matyti operacijos metu padarytose nuotraukose, visais ratais varoma transporto priemonė buvo savarankiškai ruošta pasivažinėjimams ledu ir sniegu – į jos padangas prisukta stambių metalinių varžtų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė portalui penktadienį nurodė, kad vis dar nežinoma, kas vairavo automobilį – jį pašalinti įpareigotas savininkas.

Iškėlime dalyvavo Aplinkos apsaugos departamento (AAD) specialistai, kurie vertins, ar buvo padaryta žala gamtai – tai „Kas vyksta Kaune“ patvirtino ir AAD Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Jurgita Jasiūnienė.

Administracinio nusižengimo protokolo pareigūnai kol kas niekam nesurašė, dar neaišku, koks sprendimas bus priimtas. Vairuotojui teoriškai gresia atsakomybė pagal Administracinių nusižengimų kodekso 282 str., dėl neteisėto važiavimo vandens telkinių ledu motorinėmis transporto priemonėmis. Šis pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 140 eurų.

Nuskendusio automobilio paieška Kauno mariose

Primename, kad pranešimas apie Kauno mariose įlūžusį automobilį gautas sausio 19 d., 19.39 val. Į eketę nėrę gelbėtojai rado dugne ant stogo gulintį mėlyną „Subaru“, tačiau žmonių jame neaptikta.

Policijos duomenimis, automobilis buvo neseniai parduotas, neturėjo techninės apžiūros ir draudimo. Pareigūnai rado jo savininką, bet vairuotojas lieka nenustatytas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA