Naktinėjančius kauniečius pasitiko pasakiškas vaizdas: pagrindinę miesto eglę papuošė sniegas - Kas vyksta Kaune

Naktinėjančius kauniečius pasitiko pasakiškas vaizdas: pagrindinę miesto eglę papuošė sniegas

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienio vakarą iškritęs pirmas gausesnis sniegas kauniečius kaip mat sukvietė į Rotušės aikštę. Čia morengais pasidabinusi eglutė tapo dar saldesnė, o Kalėdų laukimas Kaune dabar jau tikrai oficialiai pradėtas.

Sugriežtinus karantino sąlygas, prie eglutės kauniečiai traukė poromis. Nors ketvirtadienio vakarą ir spaudė šaltukas, miestiečiai namo neskubėjo, su plačiomis šypsenomis žvelgė į saldžią ir sniegu nuklotą eglę, darėsi asmenukes, o čia skambantis Kalėdų radijas kūrė tikrą, jaukią kalėdinę dvasią.

Tiesa, Kalėdų radijas, kalėdines melodijas gros viso šventinio laikotarpio metu. Norimas išgirsti dainas renkasi patys kauniečiai – savo mėgstamą dainą į Kalėdų radijo repertuarą galima įtraukti portale „Kas vyksta Kaune“.

Visgi ne paslaptis, kad švenčių laukimas su sniegu – žymiai smagesnis, miestiečius džiugina ir galybe lempučių nušvitę kiti objektai: Kauno pilis, Prezidentūra, Laisvės alėja, Vilniaus gatvė bei pavieniai namai.

Laisvės alėjoje suspindo šimtai lempučių

Kas vyksta Kaune“ primena, kad besibūriuojančių asmenų skaičių viešose ir kitose vietose nuo 5 asmenų sumažintas iki 2. Tarp viešose vietose esančių asmenų taip pat turėtų būti išlaikomas 2 metrų atstumas.

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki gruodžio 31 d. 24.00 val. Epidemiologinei situacijai šalyje prastėjant, naujų susirgusiųjų ir mirčių atvejų daugėjant, įvesti ribojimai verslui,valstybės institucijoms, prekybos vietoms, šeimos šventėms, mokykloms ir gydymo įstaigoms.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA