Kauno centre – šokių pamokos ir gyvos muzikos šleifas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį „Kaunas Jazz“ savo gerbėjus kviečia į rudenėjančią džiazo alėją, čia kelią į didžiąją sceną besiskinantys Lietuvos jaunieji džiazo atlikėjai koncertuos net dviejose scenose, o salsos, bachatos ir lindyhopo atstovai pažada išmokyti naujų šokio žingsnelių.

Šįmet dvi Džiazo gatvės scenos įsikūrė Laisvės alėjoje (ties Nr. 68 ir Nr. 56) bei viena Nepirklausomybės aikštėje – visos jos siūlo skirtingą programą, pastaroji šokių scena, kurioje šėls lindy hop, salsa, gatvės šokių kovų aistruoliai.

Paklausyti senais gerais laikais alsuojančios svingo muzikos, pasimokyti šokti ar tiesiog pasigrožėti lindyhopo šokėjais kauniečiai ir miesto svečiai galės jau nuo 14.00 val. Nuo 16.00 val. į sceną žengs „Salsa Kaunas“ ir visus norinčius kvies šokio aikštelę užpildant Salsa ir Bachata ritmais.

Šeštadienio vakarą atnaujintoje Vienybės aikštėje pasirodys viena ryškiausių Estijos vokalisčių Sofia Rubina su projektu „Where it Begins“ (liet. „Kur viskas prasideda“).

Vėliau, 20.30 val., bus galima pasigrožėti Džiazo madomis, o 21 val. į sceną žengs gerai visiems žinoma grupė „Saulės Kliošas“. Po gausybės pramogų minia bus apdovanota ir šventiniu fejerverku.

Trumpas pramogų tvarkaraštis:

Kaunas Jazz“ scena ties Laisvės al. 68 – 14 val. „The Shoekillers Band“, 15.30 val. „Go Band“, 17 val. „Neris Jazz Sextet“.

„Kaunas Jazz“ scena ties Laisvės al. 56 – 14.30 val. KTU pučiamųjų grupė „The BrassBees“ (meno vadovas Raimundas Arnašius), 16 val. „Synthetika“, 17.30 val. Augustina Vaiginytė „Quartet“.

Visą „Kaunas Jazz 2020“ programą galite rasti čia.

„Kaunas Jazz“ organizatoriai primena, kad į visus festivalio koncertus bei renginius bus galima patekti tik su apsauginėmis veido kaukėmis. Pasirodymuose tarp žiūrovų būtina laikytis mažiausiai 1 metro atstumo, išskyrus artimuosius. Primenama dezinfekuoti rankas, laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, neliesti veido.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas

Advokatė atsako: pora butą pirko uošvienės vardu, o dabar gali tapti benamiais

Keičiasi artimųjų lankymo tvarka: registracija, kaukės ir koronaviruso ligonių lankymas

Skaitytojai stebisi: atveskite savo vaikus pažaisti į „saugiausią“ aikštelę Kaune

Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

S. Skvernelis pakomentavo kalbas apie spalio 16-ąją įvedamą karantiną

Liūties nebuvo, bet Kaunas skęsta

Gastrolės tęsiasi: ieškoma prieš dvi savaites Kaune dingusi keturiolikmetė

Koreguojama atvykimo į Lietuvą tvarka

A. Veryga ragina farmacininkus sumažinti vaistų kainas