Kaune vidury baltos dienos užpultas ir sumuštas jaunuolis: skelbiama smurtautojų paieška | Kas vyksta Kaune

Kaune vidury baltos dienos užpultas ir sumuštas jaunuolis: skelbiama smurtautojų paieška

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, kuomet liepos 6 d. apie 20.00 val. Kaune, P. Plechavičiaus g., buvo sumuštas nepilnametis (gim. 2002 m.). Vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Kaip rašoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime, gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 64973, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu goda.adomaityte@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d. Už tai gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA