Baisi avarija važiuojant link Kauno: sumaitoti keturi automobiliai (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Baisi avarija važiuojant link Kauno: sumaitoti keturi automobiliai (papildyta)

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Kauną ir Kauno apylinkes šventinio pirmadienio vakarą nuplovus stipriam lietui, pasipylė avarijos. Smarkus eismo įvykis užfiksuotas 130 kelyje, už Balbieriškio – pirminiais duomenimis, čia susidūrus keturiems automobiliams, nukentėjo bent vienas žmogus. Avarija panašiu metu įvyko ir Kaune, Raudonojo Kryžiaus gatvėje.

Kaip socialiniame tinkle apie 20.40 val. skelbė kauniečiai, keturios transporto priemonės susidūrė 130 kelyje, iškart už Balbieriškio kaimo važiuojant link Kauno.

Paviešintose nuotraukose matyti pakelėse stovintys smarkiai apdaužyti automobiliai, nelaimės vietoje dirbo visos specialiosios tarnybos – vienam žmogui medikai pagalbą teikė tiesiai transporto priemonėje.

Liudininkų teigimu, avarijos metu niekas nežuvo, tik sužalota viena moteris, kuri pristatyta į Kauno klinikas. Anot mačiusiųjų nelaimę, mėlyno „Volkswagen Golf“ vairuotoja išlėkė į priešpriešinio eismą juostą.

Panašiu metu, apie 20.30 val., kauniečiai pranešė apie nelaimę Raudonojo Kryžiaus gatvėje. Liudininkų duomenimis, čia nuo Kauno hidroelektrinės atvažiavęs vilkikas susidūrė su lengvuoju automobiliu „Audi“, gatvė uždaryta, eismą reguliuoja pareigūnai.

Su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojais „Kas vyksta Kaune“ susisiekti dėl šių eismo įvykių kol kas nepavyko. Gavę daugiau informacijos, papildysime.

Papildyta 21.56 val.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ patvirtino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, eismo įvykio 130 kelyje metu nukentėjo 1990 m. gimusi moteris – ji dėl patirtų sužalojimų išvežta į ligoninę. Apie vairuotojų blaivumą duomenų kol kas nėra.

Tuo metu Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas patikslino, kad pranešimas apie susidūrimą Raudonojo Kryžiaus gatvėje gautas 19.38 val., nelaimėje dalyvavo vilkikas „Scania“ ir lengvasis automobilis „Audi“.

Eismo įvykyje buvo sužeisti du žmonės, kurie pristatyti į gydymo įstaigą. Policijos duomenimis, abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs, eismas gatvėje jau atnaujintas.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.