„Volvo“ visame pasaulyje atšaukia daugiau nei 2 mln. automobilių – Kas vyksta Kaune

„Volvo“ visame pasaulyje atšaukia daugiau nei 2 mln. automobilių

BNS 2020/07/01 16:28
Asociatyvi / N. Tukaj nuotr.

Kinijai priklausanti Švedijos automobilių gamintoja „Volvo Cars“ trečiadienį pranešė, kad visame pasaulyje atšauks beveik 2,2 mln. automobilių dėl nepakankamo saugos diržų efektyvumo.

Problema yra susijusi su plieniniu lynu, sujungtu su priekinių sėdynių saugos diržais, kurie tam tikromis sąlygomis, „bėgant laikui, susidėvi“, ilgainiui sugadina lyną, „o tai susilpnina saugos diržų sulaikymo funkciją“.

„Volvo Cars“, kuri 1959 metais sukūrė trijų taškų saugos diržų sistemą, teigė negavusi pranešimų apie su šia problema susijusius sužalojimus. Atšaukimas palies 2 183 701 automobilius visame pasaulyje, kuriuose defektinė dalis pus pakeista nauju komponentu.

Tarp šių automobilių bus ankstesni „Volvo S60“, „V60“, „XC60“, „V70“, „XC70“ ir „S80“ modeliai, pagaminti nuo 2006 iki 2019 metų.

Kai 2010 metais Kinijos bendrovė „Geely“ perėmė „Volvo Cars“ iš „Ford“, modernus, į saugumą orientuotas Švedijos prekių ženklas sutelkė dėmesį į savo įvaizdžio ir rezultatų gerinimą.

2017 metais automobilių gamintoja paskelbė, kad nuo 2019 metų kurs tik elektrinius ar hibridinius modelius, ruošdamasi „etapui po vidaus degimo variklio eros“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA