Savanorių prospekte esančiuose svečių namuose įvestas planas „Skydas“ (dar papildyta)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio popietę visos specialiosios tarnybos suvažiavo prie Savanorių prospekte 226 numeriu pažymėto pastato. Čia veikiančiuose svečių namuose, policijos duomenimis, rastas į sprogmenį panašus daiktas – iškviesti specialistai įvertins, ar jis pavojingas.

Kauniečiai specialiųjų tarnybų sujudimą prie Savanorių pr. 226 pastato užfiksavo apie 16 val., čia suvažiavo policijos ekipažai, ugniagesių ir greitosios pagalbos medikų pajėgos, teritorija aptverta „Stop“ juosta.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad minėtu adresu veikiančio viešbučio patalpose tvarkant kambarius rastas įtartinas daiktas.

Pranešimas apie radinį gautas 15.02 val., įvestas planas „Skydas“. Į incidento vietą važiuoja specialistai, kad apžiūrėtų, ar tai ne sprogmuo, ar objektas nekelia grėsmės.

Budinčio pareigūno žiniomis, žmonės evakuoti iš vieno pastato aukšto, kuriame yra atskirą įėjimą turinčios viešbučio patalpos. Viršuje gyventojai neišvesti, daiktas nedidelis, esą nėra toks, kad keltų pavojų pastato konstrukcijai, tačiau įtartinas.

Papildyta 17.07 val.

Savanorių pr. 226 veikia svečių namai „Savan“.

Su „Kas vyksta Kaune“ apie 17 val. susisiekę apgyvendinimo įstaigos atstovai nurodė, kad situacija vis dar neaiški, atvyko specialistai, tačiau žmonės vidun neįleidžiami, daugiau informacijos kol kas nepateikiama.

Papildyta 17.58 val.

Apie 17.30 val., „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, incidento vietoje jau buvo nuiminėjama „Stop“ juosta. Kauno apskrities VPK budėtojas prieš 18 val. patvirtino, kad planas „Skydas“ atšauktas.

Įtartiną daiktą išminuotojai išsivežė ekspertizei, vis dar neaišku, ar tai sprogmuo. Dėl sumaišties sulaikytas vienas įtariamasis, nors apie užminuotą pastatą jis nepranešė, tiesiog rastas minėtas objektas.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netikėtas Kauno pareigūnų reidas: įkliuvo mišką niokojantys bernvakario dalyviai (foto)

Kauno policijos atsakas: reikalauti kito alkotesterio vairuotojas neturi teisės

Eurolygos sirgaliai išrinko Kauno „Žalgirio“ dešimtmečio komandą

„Laisvės karys“ svarbaus gyvenimo įvykio liudininkas: jaunavedžiams viskas galima?

Automobilio aksesuarai - komforto ir būtinybės elementai automobilyje

Kauno centre stūksančiame Pasakų name ne tik sekamos pasakos, bet ir švenčiami gimtadieniai

S. Skvernelis: raginame Baltarusiją surengti laisvus prezidento rinkimus

Per parą Lietuvoje – 34 nauji koronaviruso atvejai: Kauno apskrityje užsikrėtė ne tik kauniečiai

Pareigūnai pasiruošę neeiliniam savaitgaliui: ypatingą dėmesį skirs renginiams ir kurortams

Pramonės prospektas užsikišęs: eismo įvykio dalyviai nesutaria dėl kaltės