Traukiniuose pradedamos švelninti karantino priemonės – Kas vyksta Kaune

Traukiniuose pradedamos švelninti karantino priemonės

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

„Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“, atsižvelgdama į Vyriausybės atliekamą karantino sąlygų švelninimą, nuo balandžio 24 d., penktadienio, atnaujina siuntų pervežimo traukiniais paslaugą. Taip pat grąžinama galimybė kelionės bilietą įsigyti traukinyje, atsiskaitant banko kortele.

„Švelnėjant karantino sąlygoms, atsargių pokyčių imasi ir „LG Keleiviams“. Nuo šiandienos už bilietus keleiviai vėl gali atsiskaityti traukiniuose, tiesa, mokėjimai priimami tik banko kortele. Atsiskaitymai grynaisiais, rūpinantis tiek keleivių, tiek konduktorių saugumu, vis dar nebus galimi. Dėkojame kolegoms už jų darbą, o klientams už supratingumą ir kantrybę – šiuo sunkiu laikotarpiu tai padeda mums rūpintis būtinosiomis kelionėmis į darbus ar kitas svarbias įstaigas“, – įmonės pranešime spaudai cituojamas „LG Keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

Pasak L. Baužio, į traukinius grąžinant bilietų įsigijimo galimybę, konduktoriai-kontrolieriai bus aprūpinti papildomomis apsaugos priemonėmis – apsauginiais akiniais ir veido skydeliais. Jie papildys respiratorių, vienkartinių medicininių pirštinių ir rankų dezinfekanto komplektus, kuriais nuo koronaviruso saugosi traukiniuose dirbantis personalas.

Nuo penktadienio grąžinama ir kita, šiuo metu itin aktuali paslauga – siuntų pervežimas traukiniais, suteikiantis galimybę jas siųsti ir gauti tą pačią dieną. Tiesa, atkreipiamas dėmesys, kad atsiskaityti už siuntas taip pat bus galima tik banko kortelėmis.

„Kasdienio gyvenimo įpročius teko koreguoti ne vienam. Vengiant socialinio kontakto, siuntų poreikis šalyje stipriai išaugo. Kurį laiką šią paslaugą buvome sustabdę, maksimaliai rūpinomės kolegų saugumu ir visi kartu koncentravomės į esminį tikslą – būtinųjų kelionių užtikrinimą.

Dabar, situacijai šalyje pagerėjus, šią paslaugą atnaujiname: padėsime klientams išsiųsti ir gauti reikiamas prekes tą pačią dieną 18-oje Lietuvos miestų“, – sako L. Baužys.

„Lietuvos geležinkelių“ bendrovė „LG Keleiviams“, įvedus karantiną ir daugiau kaip 80 proc. sumažėjus keleivių srautams, optimizavo beveik pusę – 106 iš 226 – traukinių reisų, tačiau būtinąjį susisiekimą užtikrino.

Reisų grąžinimas artimiausiu metu nėra planuojamas – bus stebima karantino situacija šalyje, keliaujančiųjų srautų pokyčiai ir sekamos atsakingų institucijų rekomendacijos.

Keleiviai raginami susilaikyti nuo nebūtinų išvykų, primenama, kad kelionės metu privalu veidą dengti vienkartinėmis medicininėmis kaukėmis, skarelėmis ar movomis. Pirminė bilietų patikra tebebus vykdoma prieš įlipant į traukinį, planuojantieji bilietą įsigyti traukinyje bus įleidžiami ir galės tai padaryti, jam pajudėjus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA