Vidaus reikalų ministrė pratęsė Lietuvos sienų kontrolę – Kas vyksta Kaune

Vidaus reikalų ministrė pratęsė Lietuvos sienų kontrolę

Asociatyvi / VRM nuotr.

Vykdant į Lietuvą atvykstančių ir iš mūsų šalies išvykstančių asmenų patikrinimus prie Europos Sąjungos vidaus sienų, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė savo įsakymu pratęsė laikiną vidaus sienų kontrolę iki šių metų balandžio 27 d. 18.00 valandos.

Kaip rašoma Vidaus reikalų ministerijos pranešime žiniasklaidai, valstybės sienos kontrolė prie kaimyninių Lenkijos ir Latvijos respublikų pratęsta tam, kad būtų užtikrintas draudimas į šalį atvykti užsieniečiams karantino laikotarpiu. Laikina valstybės sienų kontrolė buvo atkurta kovo 14-ąją.

„Kadangi pratęstas karantinas, atitinkamai tęsiama ir sienų kontrolė. Prekių judėjimas ir toliau nėra apribotas. Šiuo metu itin svarbu laikytis griežtų reikalavimų“, – teigia R. Tamašunienė.

Siekiant suvaldyti šalyje plintančio koronaviruso padarinius, Lietuva yra uždraudusi užsieniečiams atvykti į šalį. Užsieniečiams, kurie vyksta į savo gyvenamosios vietos valstybę, kirsti valstybės sieną leidžiama.

Kaip skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), ketvirtadienio 8.00 val. duomenimis, nuo kovo 16-osios vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleistas 831 asmuo, o 372 asmenims nebuvo leista išvykti.

Per praėjusią parą į šalį buvo neįleisti 6 asmenys.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT