Menininkai papuoš siuntų savitarnos terminalus: kauniečiai kviečiami balsuoti

„Lietuvos pašto“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Karantino metu sulaukiant vis daugiau menininkų darbų, skirtų siuntų savitarnos terminalams papuošti, pratęsiamas Lietuvos pašto inicijuotas Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiui paminėti skirtas konkursas „Nepriklausomi“.

Kaip rašoma „Lietuvos pašto“ pranešime spaudai, menininkams aktyviai teikiant darbus, visuomenė kviečiama neatsilikti ir balsuoti už labiausiai patinkančius darbus – balsavimas vyks iki balandžio 17 dienos. Keturių kūrėjų darbai, sulaukę daugiausiai balsų, papuoš LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus.

„Nors šalyje ekstremali situacija, tame galima įžvelgti ir šiek tiek pozityvumo. Pastebime, kad gyvenant karantino režimu, menininkai tapo aktyvesni, vis sulaukiame naujų darbų. Šiai diena turime daugiau nei 50 nuostabių laisve alsuojančių kūrinių. Dabar atėjo laikas pasireikšti gyventojams.

Labai norime paskatinti balsuoti – dienas leidžiant namuose atrasti minutę atiduoti balsą už labiausiai patinkantį kūrinį. Galbūt būtent jis papuoš vieną iš jūsų mieste esančių siuntų savitarnos terminalų ir džiugins akis kiekvieną dieną“, – sako Lietuvos pašto korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

Konkursu „Nepriklausomi“ kviečiama paminėti Lietuvos laisvės 30-metį. Būtent Lietuvos laisvę menininkai ir atvaizduoja savo kūriniuose. Išskirtinė konkurso sąlyga yra tai, kad jame dalyvauja tik kūrėjai, gimę nepriklausomoje Lietuvoje. Kūrėjai savo darbus kviečiami siųsti iki balandžio 10 dienos.

Keturių autorių darbai ne tik papuoš Lietuvos miestuose esančius siuntų savitarnos terminalus, bet taip pat gaus ir pinigines premijas. Konkurso laimėtojus rinks 4 nepriklausomi komisijos nariai. 3 iš jų – žinomi menininkai, kurių darbai pernai papuošė terminalus – tai Algis Kriščiūnas, Jolita Vaitkutė, Artur Shirin.

Vienas balsas priklausys organizatoriaus atstovui. Komisijos nariai turės po vieną balsą, kurį savo nuožiūra skirs labiausiai patikusiam konkursiniam darbui. Komisijos nario skirtas balsas padvigubins viešo balsavimo metu darbo surinktą balsų kiekį. Komisijos narių balsavimo rezultatai bus paskelbti viešai.

Balsuoti galima internete.

Tai jau antras Lietuvos pašto projektas su menininkais, kurių darbai papuošia LP EXPRESS terminalus. Pernai Lietuvos paštas meno kūriniais ant siuntų terminalų siekė atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugos temą. 

Projektas sulaukė ypatingo susidomėjimo ir populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, o siuntų kiekiai menininkų apipavidalintuose terminaluose padidėjo iki 28 proc.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policija skubiai prašo pagalbos: ieškoma jėga į automobilį įsodinta mergina

Po sunkios traumos atsigavęs M. Grigonis stabdyti neketina – nori laimėti reikšmingą titulą

Lenkija tikisi atšaukti draudimą atvykti kitų šalių keliautojams

Kieto šampūno kūrėja: iš pradžių žmonės sakė, kad nepasiseks, o dabar kopijuoja

Parduodamas buvęs pasieniečių sraigtasparnis – pradinė kaina 2,76 mln. eurų

„Drive In Live“ komanda keliasi į Nemuno salą – Kauną džiugins išskirtiniais pasirodymais

Nustatytas minimalus stojamasis balas visoms šių metų studijoms

„Kauno tiltuose“ antradienį lankėsi STT pareigūnai: atliekami intensyvūs veiksmai

A. Veryga: labai didelė tikimybė, kad karantinas baigsis birželio viduryje

Partizanų gatvėje iki sąmonės netekimo sumuštas ir apiplėštas vyras